Trwa ładowanie...

Miley Cyrus i Liam Hemsworth się rozstali. Piosenkarka widziana z kobietą

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już razem. Ich małżeństwo trwało 7 miesięcy. Artystka nie rozpacza. Spędza czas we Włoszech u boku Kaitlynn Carter. Panie się całowały.

Share
Miley Cyrus i Liam Hemsworth się rozstali. Piosenkarka widziana z kobietą
Źródło: Getty Images
d1xddk9
Miley Cyrus i Liam Hemsworth

#

Jak donosi "Daily Mail", małżeństwo Miley Cyrus i Liama Hemswortha zakończyło się z powodu jej zdrady. Gwiazdę ma łączyć coś więcej z Kaitlynn Carter, która odeszła od Brody'ego Jennera (syna Caitlyn – red.). Kobiety widziano nad jeziorem Como. Spędzają tam wakacje, a Carter dokumentuje je na Instagramie. Paparazzi zrobili im zdjęcia w intymnej sytuacji. Z domniemanymi kochankami przebywa siostra Miley, Brandi.

Fotografie z Włoch pojawiają się tydzień po oficjalnym rozstaniu Carter z Jennerem. Para wzięła ślub w czerwcu 2018 r. Z kolei Miley Cyrus wyszła za Liama Hemswortha w ubiegłe święta Bożego Narodzenia. Dziś, 7 miesięcy później, ich drogi się rozchodzą. "Liam i Miley zdecydowali się rozejść. Uważają, że najlepszym dla nich obojga będzie skupienie się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności" – ogłosiła agentka Cyrus w oświadczeniu dla magazynu "People".

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1xddk9

Podziel się opinią

Share
d1xddk9
d1xddk9