Trwa ładowanie...
dahrhyk

Miley Cyrus jeszcze bardziej ścięła włosy. Zobaczcie jej metamorfozę

Miley Cyrus zdaje się nie dbać o opinię innych. Od kilku lat jesteśmy świadkami jej przemiany jako kobiety i artystki. Podczas izolacji związanej z pandemią 27-latka znów poczuła chęć zmian. I obcięła już krótsze włosy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
MIley Cyrus kilka miesięcy temu
MIley Cyrus kilka miesięcy temu (Getty Images)
dahrhyk

Gwiazda muzyki pop wielokrotnie zaskoczyła świat swoimi wyborami – nieważne, czy chodziło o jej życie prywatne, muzykę czy styl. Dawno zerwała z wizerunkiem Hannah Montany i robi to, na co ma ochotę. Inspiruje w ten sposób kobiety na całym świecie – nie chce się ograniczać, lecz wyrażać własne uczucia i poglądy.

Miley Cyrus obcięła włosy

W czasie pandemii koronawirusa Cyrus przebywa w swoim domu, łącząc się co jakiś czas z innymi gwiazdami. Prowadzą szczere rozmowy, a ona prezentuje się światu w naturalniejszej niż estradowa wersji. 27-letnia wokalistka ostatnio pozbyła się swoich długich włosów na rzecz krótszej fryzury.

dahrhyk

I kiedy wielbiciele przyzwyczaili się do nowego wizerunku Miley, ta chwyciła za nożyczki. A przynajmniej na to właśnie wskazuje – krótko przystrzyżona czupryna sprawiła, że Cyrus wygląda jak ktoś zupełnie inny. Ale koniec końców, taka po prostu jest. I miliony osób na całym świecie właśnie za to ją kochają – nieprzewidywalność i szczerość wobec siebie samej.

Czy nauczyciele i pracownicy oświaty powinni mieć wykonywane bezpłatne testy na obecność koronawirusa?

dahrhyk

Podziel się opinią

Share
dahrhyk
dahrhyk