Trwa ładowanie...
d2zc19t

Millie Bobby Brown została ambasadorką UNICEF. Najmłodszą na świecie

Większość osób kojarzy Millie Bobby Brown z jej roli w serialu Netflixa "Strager Things". Mało kto wie, że aktorka jest bardzo zaangażowana w działalność charytatywną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka skończyła w tym roku 14 lat
Aktorka skończyła w tym roku 14 lat (Instagram.com, Fot: Millie Bobby Brown)
d2zc19t

- Ta nominacja jest spełnieniem mojego marzenia - powiedziała Brown w Nowym Jorku podczas otrzymywania nominacji - Dołączenie do takiego wspaniałego grona osób, które przez wiele lat wspierały UNICEF to dla mnie ogromny zaszczyt. Nie mogę się doczekać spotkań z dziećmi i młodymi ludźmi, wysłuchania ich historii i mówienia w ich imieniu.

Brown w działania organizacji UNICEF angażuje się od dwóch lat. Teraz, w wieku 14 lat, została najmłodszym na świecie Ambasadorem Dobrej Woli. Tym samym dołączyła do grona osób takich jak David Beckham, Orlando Bloom, Leo Messi czy Shakira.

d2zc19t

- Bardzo serdecznie witamy Millie w rodzinie UNICEF - mówi Henrietta Fore, Dyrektor Generalna UNICEF - To szczególnie ważne, że dzisiejsza uroczystość odbywa się w Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka, w którym oddajemy głos dzieciom i młodym ludziom. Jestem przekonana, że Millie wykorzysta swoją pasję i zaangażowanie, aby bronić praw najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

Na swojej oficjalnej stronie organizacja UNICEF podaje, że do nowych zadań Brown będzie należało wsparcie w zwiększaniu świadomości na temat praw dzieci oraz problemów dotykających młodzież takich jak brak edukacji, bezpiecznego miejsca do nauki i zabawy czy wpływ przemocy, dręczenia i ubóstwa na życie dzieci.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d2zc19t

Podziel się opinią

Share

d2zc19t

d2zc19t
d2zc19t