Trwa ładowanie...
Ola Berezecka
19-05-2008 15:47

Miłosny trójkąt - pociąga czy odpycha?

O męskich marzeniach na temat dwóch kobiet uprawiających z nimi seks wie każda kobieta. Jest to jedna z częstszych męskich fantazji. Panowie wyobrażają sobie dwie atrakcyjne kobiety, które zajmują się nim w łóżku. W większości przypadków na marzeniach się kończy, ale zdarzają się panowie, którzy proponują swoim partnerkom przygodę z inną kobietą. Co myślą o tym dziewczyny?

Miłosny trójkąt - pociąga czy odpycha?
d18bvhy
d18bvhy

O męskich marzeniach na temat dwóch kobiet uprawiających z nimi seks wie każda kobieta. Jest to jedna z częstszych męskich fantazji. Panowie wyobrażają sobie dwie atrakcyjne kobiety, które zajmują się nim w łóżku. W większości przypadków na marzeniach się kończy, ale zdarzają się panowie, którzy proponują swoim partnerkom przygodę z inną kobietą. Co myślą o tym dziewczyny? Czy chętnie odpowiadają na fantazje swoich partnerów?

Chętnie

Dorota zawsze potrafiła mówić otwarcie o seksie. Nie stroniła też od nowych doświadczeń i bardzo ucieszyła się, gdy jej chłopak zaproponował, by spróbowali czegoś zupełnie nowego. „Ucieszyłam się, ale jednocześnie wiedzieliśmy, że to będzie dla nas ogromne przeżycie i musieliśmy się do tego dobrze przygotować. Rzeczywiście seks w trójkącie to zupełnie inna jakość, ale ja, w odróżnieniu od mojego chłopaka, nie jestem przekonana, że chciałabym to powtórzyć. Czułam się trochę skrępowana na początku. Jeśli to zrobię, to wyłącznie dla niego. Może będzie nam jeszcze lepiej.”

Raczej nie

Stosunek Doroty do miłosnego trójkąta jest naprawdę rzadki wśród kobiet. Najczęściej reakcje są raczej negatywne. „Pierwsza rzecz, która mnie zaskoczyła, to sama propozycja. Nie podejrzewałam mojego narzeczonego o coś takiego – zwierza się Dominika. Kiedyś o tym rozmawialiśmy, ale zawsze traktowałam to jako żarty, dlatego gdy zapytał, czy chciałabym spróbować, nie potrafiłam zareagować. Trudno mi wyobrazić siebie, dotykającą inną kobietę.” Dominika na początku bardzo radykalnie odpowiedziała swojemu partnerowi, ale gdy teraz o tym myśli, coraz bardziej zaczyna się zastanawiać czy nie spróbować. Boi się jedynie, że samo znalezienie do tego odpowiedniej partnerki byłoby dla niej problemem.

ZOBACZ TEŻ:

GDY SEKS NUDZI...

d18bvhy

MIŁOSNY TRÓJKĄT Zdecydowanie nie

„Propozycja mojego chłopaka bardzo mnie zszokowała. Ciągle jak o tym myślę, to jestem oburzona. Nie wiem, jak on w ogóle mógł pomyśleć, że byłabym w stanie dobrze się bawić, patrząc jak on kocha się z inną kobietą!” Julia zareagowała bardzo gwałtownie. Na początku wzbudziło to w niej wyłącznie negatywne emocje, potem dodatkowo przerodziły się one w niepokój i dały jej do myślenia odnośnie tego, czy obecny partner jest odpowiednim człowiekiem dla niej.

Prawdopodobieństwo zdrady

Julia przede wszystkim przez to jedno pytanie całkowicie straciła zaufanie do swojego chłopaka. Dla niej świadomość, że byłby on w stanie dotykać inną kobietę, uprawiać z nią seks, to pierwszy powód by bać się, że prędzej czy później on ją zdradzi. Co więcej, on dobrze wie, że Julia nigdy nie należała do osób bardzo otwartych jeśli chodzi o urozmaicanie życia seksualnego, tym bardziej nie wie, jak to rozumieć. Najwyraźniej musi mu na tym naprawdę zależeć, skoro odważył się zaproponować jej seks w trójkącie. Czy wobec tego może mu wierzyć, że nie spróbuje tego z innymi dziewczynami?

Niekonwencjonalne propozycje, układy i zabawy są dobrym pomysłem dla osób, które mają podobny styl i wartości w życiu. Zanim zdecydujemy się przedstawić tak odważną propozycję bliskiej osobie, musimy wiedzieć, co dla niej jest najważniejsze, jakie ma podejście do seksu i relacji damsko-męskich. Najpierw można spróbować wyczuć grunt, prowadząc niezobowiązujące rozmowy na ten temat, nawet żartując sobie dla rozładowanie atmosfery. Dzięki temu będziemy wiedzieć, czy mamy takie samo podejście. W innym przypadku możemy bardzo szybko zrazić do siebie drugą osobę.

ZOBACZ TEŻ:

GDY SEKS NUDZI...

d18bvhy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18bvhy