Trwa ładowanie...

Minęło 10 lat od ślubu stulecia. Jak wyglądało pierwsze spotkanie Kate i Williama?

29 kwietnia minęła dokładnie dekada od ślubu Kate Middleton i księcia Williama. Królewska para ma fanów praktycznie na całym globie, którzy doceniają działalność charytatywną Cambridge’ów oraz wypełnianie przez nich obowiązków reprezentowania brytyjskiej rodziny. Księżna Kate bywa często porównywana do księżnej Diany.

Share
Kate i William obchodzą okrągłą rocznicę ślubu.
Kate i William obchodzą okrągłą rocznicę ślubu.Źródło: Getty Images
d2oiabi

Ślub Kate i Williama przyciągnął przed telewizory widzów na całym świecie. Niemal każdy chciał zobaczyć, jaką suknię wybrała panna młoda, a także z wypiekami na twarzy oczekiwano na pierwszy oficjalny pocałunek na balkonie świeżo upieczonych małżonków. Niewiele osób pamięta, jak wyglądały początki znajomości przyszłej pary.

Ciekawostka o pierwszym spotkaniu

Niewątpliwie data 29 kwietnia 2011 roku już zawsze będzie kojarzyć się uroczystością w Opactwie Westminster. Tłumy turystów zawitały wówczas do stolicy Wielkiej Brytanii, aby móc obserwować wspaniałe wydarzenie na żywo. Do tej pory księżna i książę Cambridge uchodzą za doskonale dobraną parę i wzbudzają olbrzymią sympatię.

Jeszcze niedawno media na całym świecie żyły dość kontrowersyjnym wywiadem Meghan Markle i księcia Harry’ego u Oprah Winfrey. Wielu zwolenników monarchii było oburzonych postawą reprezentowaną przez parę, a w szczególności komentowane były wypowiedzi Meghan – niemal każde jej słowo było weryfikowane i zderzane z rzeczywistością. Niektórzy mieli za złe Harry’emu, że dopuścił do podobnej sytuacji.

d2oiabi

Niedawno zaś podano do informacji, że odszedł 99-letni książę Filip. Tragiczna wieść zdominowała relacje mediów na całym świecie i na jakiś czas zapomniano o wcześniejszym incydencie z Sussexami. Wydawało się, że śmierć dziadka zbliży do siebie zwaśnionych braci, ale zdjęcia z pogrzebu wyraźnie sugerowały, że pomiędzy nimi wciąż jest przepaść.

Teraz na nowo ożywają wspomnienia związane z królewskim ślubem Kate i Williama. Co rusz możemy znaleźć informacje dotyczące ich prywatnego życia oraz szczegółów, które wcześniej nie były podawane do publicznej wiadomości. W okrągłą rocznicę ślubu para zdecydowała się na publikację oficjalnych zdjęć, celebrując tym samym ważne wydarzenie.

Udostępnione na ich profilu fotografie znacznie różnią się od tych z oficjalnych wyjść. Tym razem małżonkowie zdecydowali się okazać sobie czułość, której na co dzień nie eksponują. W związku z obchodami rocznicowymi, niektóre media powracają do dawnych wywiadów. W jednym z nich Kate wyjawiła, co poczuła, gdy po raz pierwszy zobaczyła Williama.

d2oiabi

"Właściwie zrobiłam się jaskrawoczerwona, kiedy cię spotkałam i uciekłam, czując się bardzo onieśmielona tym, że cię zobaczyłam" - powiedziała.

Poznali się w 2001 roku podczas studiów z historii sztuki. Razem uczestniczyli w jednym z projektów zaliczeniowych. Jednak uczucie narodziło się powoli i nieco później – byli wówczas w innych związkach. Dopiero po latach dali sobie szansę, dzięki czemu dzisiaj uważani są za najpiękniejszą i najpopularniejszą parę na świecie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Prof. Parczewski: "Szczepimy 200 tys. osób dziennie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2oiabi

Podziel się opinią

Share
d2oiabi
d2oiabi