Blisko ludziMistewicz pokazał, jak nie składać życzeń z okazji Dnia Kobiet. My pokazujemy, jak to robić

Mistewicz pokazał, jak nie składać życzeń z okazji Dnia Kobiet. My pokazujemy, jak to robić

Mistewicz pokazał, jak nie składać życzeń z okazji Dnia Kobiet. My pokazujemy, jak to robić
Źródło zdjęć: © WP.PL
Marta Dragan
08.03.2018 12:15, aktualizacja: 08.03.2018 13:18

Skromna, posłuszna i najlepiej żeby stała w cieniu męża. Taka powinna być kobieta według Eryka Mistewicza. Cztery zdania jego życzeń pokazują kwintesencję męskiego szowinizmu. Panie Eryku, powiedzieć, że pana życzenia są najgorszymi w sieci, to nic nie powiedzieć. Sugerujemy posłuchać mężczyzn, którzy doskonale wiedzą, jakich życzeń potrzebują polskie kobiety.

- Duży szacunek dla normalnych polskich kobiet. To Wasz dzień. I Wasze święto: normalnych, spokojnych, zdroworozsądkowych sojuszniczek mądrych mężczyzn, zwykle stoicie skromnie w tle decyzji facetów. Nisko się Wam kłaniam i życzę dobrego dnia! - tak brzmią życzenia Eryka Mistewicza, które opublikował na swoim profilu na Twitterze z okazji Dnia Kobiet.

Oburzają nie tylko życzenia Mistewicza, ale również komentarze, które pojawiły się pod postem.

Doczekaliśmy się czasów, kiedy nawet życzenia składa się osobom, których poglądy są zgodne z wizją jedynie słusznej partii. Otóż panie Eryku po pierwsze Dzień Kobiet to dzień wszystkich kobiet, bez podziałów i życzenia należą się wszystkim bez wyjątku. Po drugie, polskie kobiety są świadome, mądre i dobrze wykształcone. Dzięki nam mężczyźni odnoszą sukcesy.

Zobaczcie film redakcji WP Kobieta z życzeniami od znanych mężczyzn #silnajakkobieta

W WP Kobieta z okazji Dnia Kobiet oddałyśmy głos mężczyznom, którzy siłę kobiet nie tylko cenią, ale przede wszystkim dostrzegają jej wartość. Mądrzy mężczyźni cenią silne kobiety. Kochają je i wspierają i składają życzenia bez podziałów, bo życzenia mają mobilizować do dalszego działania. I takie życzenia otrzymałyśmy od 9 wspaniałych, polskich mężczyzn. Sugerujemy, by obejrzał pan nasze wideo i wyciągnął cenne wnioski.