ModaStylizacjeOlivia Wilde pobudza zmysły. Odważyła się na prześwity w blasku fleszy

Olivia Wilde pobudza zmysły. Odważyła się na prześwity w blasku fleszy

Olivia Wilde na gali Nagród People's Choice 2022
Olivia Wilde na gali Nagród People's Choice 2022
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2022 Axelle/Bauer-Griffin
07.12.2022 15:31

Czy czarna koronka może się znudzić? Okazuje się, że nie. Olivia Wilde sięga po czerń i odświeża misterne hafty. To idealna stylizacja dla współczesnej femme fatale, która nie wypiera się swojej dzikiej natury.

Olivia Wilde nie chowa się w czterech ścianach po rozstaniu z Harrym Stylesem. Przeciwnie – wychodzi na ścianki, czerwone dywany i przed kamery, gdzie prezentuje zachwycające kreacje. Blask, którym emanuje, to nie kwestia rozświetlacza. Być może wynika z nowego statusu singielki, poczucia wolności lub złapania głębokiego oddechu. Tak czy owak – Olivia Wilde wygląda, jakby była w najlepszej formie. Na galę People’s Choice Awards 2022 wybrała sukienkę prześwitującą w miejscach, których nikt się nie spodziewał.

Prześwitujące sukienki pozwalają sobie na więcej

Transparentne sukienki nie są już zaskoczeniem. Ale model, w którym pojawiła się Olivia Wilde, zmienia reguły gry. Tam, gdzie zazwyczaj prześwity eksponują sylwetkę – w jej przypadku zostały zakryte. A miejsca do tej pory przysłonięte  wyszły na pierwszy plan. I tym sposobem Olivia Wilde zakryła łydki i kolana, a ustąpiła pierwszeństwa wyższym partiom. Wyeksponowane uda i dekolt wsparły jedynie kamuflujące majtki z wysokim stanem.

Olivia Wilde w czarnych koronkach na People's Choice Awards 2022
Olivia Wilde w czarnych koronkach na People's Choice Awards 2022 © East News | Chris Pizzello

Bez kolczyków, łańcuszków i torebki. Skórzany pas jako jedyny dodatek

Ciekawym akcentem okazał się szeroki pasek. Skórzany model ze złotą klamrą wnosi do stylizacji zadziora, który staje naprzeciw zmysłowym tkaninom, prześwitom i koronkom. Tym sposobem ze zmysłowej i lekkiej halki powstała stylizacja pewnej siebie dominatorki, która bez mrugnięcia okiem staje przed dziesiątkami obiektywów w całej swojej okazałości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Elegancja spotyka się z naturalnością

Czym jeszcze intryguje Olivia Wilde? Zdecydowanie brakiem biżuterii, która w towarzystwie prześwitującej sukienki z koronki jest absolutnie zbędna. Chociaż jej niebieskie tęczówki podkreśla czarny makijaż "smokey eye" – Olivia Wilde ma w sobie coś naturalnego, instynktowego i dzikiego. To coś, co wiele kobiet odnajduje w "Biegnącej z wilkami".

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl