ycipk-1kumq7

Monika Jaruzelska pierwszy raz o ślubie. Pierścionek ma duże oczko z brylantu

56-letnia Monika Jaruzelska po raz pierwszy powie "tak". Już w zeszłym roku pojawiły się pierwsze pogłoski dotyczące ślubu córki generała. Jednak dopiero teraz zweryfikowała tę informację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Jaruzelska spotyka się z francuskim arystokratą
Monika Jaruzelska spotyka się z francuskim arystokratą (East News, Fot: Stanisław Kowalczuk)
ycipk-1kumq7

Córka generała Wojciecha Jaruzelskiego zakochała się we francuskim arystokracie. Mężczyzna jest o 8 lat starszy. Kobieta niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym.

W porannej rozmowie z radiem RMF FM Monika Jaruzelska została zapytana o przyszłość związku. Dziennikarz, któremu udzielała wywiadu zauważył u polityczki pierścionek na palcu. "Brylant jest wielkości kurzego jaja" - stwierdził. – To pierścionek od tego narzeczonego? Francuskiego arystokraty? - zapytał. – Tak - potwierdziła polityczka

Działaczka społeczna nie chciała pokazać go do kamery. Natomiast widać było, że nosi go na środkowym palcu lewej dłoni. Na pytanie o ślub i wesele odpowiedziała: - Rozumiem, że pan redaktor nie miałby nic przeciwko, żeby tańczyć na weselu córki generała Jaruzelskiego.

Monika Jaruzelska nigdy wcześniej nie była zamężna. Sama wychowuje nastoletniego syna Gustawa, który jest w ósmej klasie. Dopiero niedawno weszła w świat polityki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1kumq7