Trwa ładowanie...
d3x274y

Monika Miller przeszła metamorfozę. Z pomocą przyszła jej Maja Sablewska

Wnuczka Leszka Millera to osoba, obok której nie da się przejść obojętnie. Zwraca na siebie uwagę nietypowym i oryginalnym wyglądem, m.in. dużą liczbą wzorów wytatuowanych na ciele. Teraz postanowiła zgodzić się na metamorfozę, dzięki której jej wygląd się zmieni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miller skończyła 23 lata
Miller skończyła 23 lata (Instagram.com, Fot: Monika Miller)
d3x274y

Monika Miller była gościem programu Mai Sablewskiej, w którym przeszła metamorfozę. Sablewska postawiła na klasyczne ubrania w neutralnych kolorach, czym dodała 23-latce powagi. Całej metamorfozie w programie przyglądał się dziadek Moniki, Leszek Miller, który komentował styl bycia swojej wnuczki. - Niezależnie, ile Monika pragnie sobie umieścić tatuaży, ja będę swoją wnuczkę kochał tak samo - mówił na wizji.

- Mam nadzieję, że nie zmienię się całkowicie. Jeśli chodzi o moje tatuaże, to na pewno zostaną - mówi Monika w programie. - Już wcześniej przeszłam bardzo dużą zmianę, schudłam 17 kilogramów. I muszę przyznać, że po prostu nie wiem, co tak naprawdę do mnie pasuje, a czego nie powinnam nosić. Wydaje mi się, że Maja chciałaby pokazać mnie w takiej poważniejszej i kobiecej odsłonie.

d3x274y

Miller nie pochwaliła się jeszcze w mediach społecznościowych efektami swojej metamorfozy pod okiem Sablewskiej. Maja również nie udostępniła nowego looku Moniki.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3x274y

d3x274y

d3x274y
d3x274y