SamodbałośćMonika Mrozowska w pięknych słowach mówi o swoim ciele. Kobiety powinny brać z niej przykład

Monika Mrozowska w pięknych słowach mówi o swoim ciele. Kobiety powinny brać z niej przykład

Monika Mrozowska - 40. urodziny
Monika Mrozowska - 40. urodziny

29.06.2021 09:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Mrozowska, aktorka i mama czwórki dzieci, ma wierne grono fanek, które podziwiają ją za to, jak świetnie radzi sobie z wychowywaniem gromadki pociech. Teraz na jej profilu pojawił się ważny wpis, w którym opowiedziała, jaki ma stosunek do swojego ciała, które przecież urodziło czwórkę dzieci.

Monika Mrozowska zasłynęła przed laty dzięki roli w kultowym serialu "Rodzina zastępcza". Później pojawiały się inne propozycje, ale i tak wielu Polaków kojarzy ją właśnie jako Majkę Kwiatkowską.

Aktorka wydaje się nie przywiązywać do tego zbyt dużej uwagi, bo i tak od lat zajmuje się głównie pracą na Instagramie. Chętnie wchodzi we współprace reklamowe i stara się każdego dnia opublikować nowe treści.

Na jej profilu nie brakuje prywatnych przemyśleń. Mrozowska chętnie opowiada o tym, jak radzi sobie jako matka czwórki dzieci. Aktorka nie ukrywa, ze nie każdy dzień jest kolorowy i radosny. Miewa mnóstwo ciężkich chwil, a szara codzienność jest nieunikniona przy posiadaniu gromadki pociech.

Wdzięczność przede wszystkim

Na szczęście jest jedna kwestia, w której stara się mieć zawsze pozytywne podejście. Monika Mrozowska zdaje sobie sprawę, że nie ma perfekcyjnego ciała, ale i tak szczerze je lubi i jest mu wdzięczna.

"Kocham je cały czas. Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć, bo urodziło 4 dzieci, a potem je wykarmiło, bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne" - wylicza.

Aktorka z czułością opowiada, jak jej synek podchodzi i przytula się do niej, mówiąc: "Mój kochany miękki brzuszek".

Na koniec Mrozowska zwraca się do kobiet z prośbą, aby przestały krytykować siebie nawzajem i zaczęły szanować i doceniać swoje ciała. Mimo tego, że nie zawsze wyglądają, jak z żurnala.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)