GwiazdyMonika Mrozowska na sesji ze wszystkimi dziećmi. "Cudowna pamiątka"

Monika Mrozowska na sesji ze wszystkimi dziećmi. "Cudowna pamiątka"

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

27.05.2021 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Mrozowska często porusza w sieci kwestie związane z macierzyństwem. Aktorka stała się inspiracją dla wielu kobiet, które podobnie jak ona mają gromadkę dzieci i próbują pogodzić wszystkie obowiązki.

Monika Mrozowska zyskała popularność przede wszystkim dzięki roli w kultowym już serialu "Rodzina zastępcza", z czasem aktorka zaczęła odnajdywać pasję w innych zajęciach i m.in. zajęła się pisaniem książek.

Mrozowska rozwija również swój profil na Instagramie, gdzie często porusza kwestie związane z wychowywaniem dzieci. Sama jest matką czwórki pociech, dlatego doskonale wie, jak wygląda bycie mamą na pełny etat. 41-letnia Mrozowska nazywa wychowywanie gromadki "jazdą bez trzymanki". Nic dziwnego, ponieważ między pierwszą a ostatnią jej ciążą upłynęło 18 lat.

Aktorka nie ukrywa, że dzieci mają różnych ojców. Dwie córki są owocem pierwszego małżeństwa. Syn Józef pochodzi z relacji z Sebastianem Jaworskim, a ojcem najmłdoszego - Lucjana jest Maciej Auguścikiak-Lipka.

Aktorka w "Gali" poruszyła ten temat i przedstawiła argumenty, które brzmią bardzo sensownie. Mrozowska udowadnia, że można stworzyć szczęśliwą rodzinę patchworkową i żyć w zgodzie ze sobą, a nie dostosowywać się do zwyczajów.

"Doszłam do wniosku, że hipokryzją byłoby życie w fasadowym związku. Dzieci by to od razu wyczuły. Dla mnie założenie: "Bądźmy razem dla dobra syna lub córki" krzywdzi dziecko, które uczy się patologicznych wzorców. W domu powinny być osoby, które się kochają. Jeżeli ludzie się nienawidzą i ze sobą nie rozmawiają, lepiej, by dziecko wychowywał samotny tata albo mama. Dzieci cudownie czują się z ojcami, spędzają z nimi wartościowy czas. Nigdy nie mówią: 'Jadę na weekend do taty', tylko podkreślają, że jadą do swojego drugiego domu" - powiedziała.

Przy okazji Monika Mrozowska wzięła udział w sesji zdjęciowej. Pojawiły się na niej również wszystkie dzieci. Aktorka pozuje z nimi na tle wiejskiego domku i wszyscy wyglądają na szczęśliwych. "Cudowna pamiątka" - przyznała Mrozowska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także