GwiazdyMonika Mrozowska szczerze o gorszych dniach. Aktorka nie owija w bawełnę

Monika Mrozowska szczerze o gorszych dniach. Aktorka nie owija w bawełnę

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

28.03.2021 15:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Mrozowska chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Kobieta niedawno urodziła swoje kolejne dziecko i nie ukrywa, że czasem czuje się przygnębiona, smutna i zrezygnowana.

Monika Mrozowska znana jest przede wszystkim z roli w kultowej komedii "Rodzina zastępcza". Aktorka później postanowiła skupić się na innych zajęciach, m.in. pisaniu książek.

Ponadto Mrozowska jest aktywną użytkowniczką Instagrama i regularnie publikuje posty dotyczące głównie zdrowego stylu życia i macierzyństwa. Gwiazda niedawno urodziła Lucka. Chłopiec to jej czwarte dziecko.

Trudne chwile

Monika Mrozowska zdaje sobie sprawę, że na Instagramie zazwyczaj pojawiają się tylko "piękne momenty" z życia użytkowników i często sama ulega tej presji. Jednak ostatnio postanowiła trochę obnażyć swoją duszę przed obserwatorami.

"To nie jest wcale tak, że w moim życiu nie dzieje się nic złego, smutnego, strasznego, dołującego. Dzieje się, ale to ode mnie zależy, czy zacznę wpadać w tę czarną dziurę przygnębienia, nakręcać się, karmić żalem" - podkreśliła.

"Z doświadczenia wiem, że niestety między poczuciem totalnego szczęścia, a totalnego bagna jest bardzo cieniutka granica. Bardzo. Wystarczy, że wydarzy się coś, na co totalnie nie byliśmy przygotowani. Coś, co wyrzuci nas daleko na out wymoszczonej strefy komfortu" - dodała.

Radość płynąca ze zdjęć

Mrozowska wyjawiła, że w takich momentach dużo pozytywnej energii daje jej przeglądanie zdjęć zrobionych w chwilach, gdy czuła się szczęśliwa. "Dają mi kopa w tyłek takie obrazki" - czytamy.

Szczere słowa aktorki zostały docenione przez inne kobiety. "W punkt!" - napisała Aleksandra Szwed, serialowa siostra Mrozowskiej. "Mnie też takie obrazki rozczulają i sprowadzają myśli na dobre tory" - dodała jedna z fanek aktorki.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także