Trwa ładowanie...

Monika Richardson mieszka w okropnych warunkach. "Trzymajcie kciuki za remont"

Monika Richardson postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie ostatnimi przeżyciami. Okazuje się, że kamienica, w której mieszka dziennikarka, przechodzi gruntowny remont. Mieszkańcom, zwłaszcza tym, którzy pracują zdalnie, nie jest łatwo.

Monika Richardson ma remont klatki schodowej Monika Richardson ma remont klatki schodowej Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4g4lz1
d4g4lz1

Monika Richardson w ostatnim czasie została postawiona przed wyzwaniem. Tak jak inni mieszkańcy tej samej kamienicy, dziennikarka musi radzić sobie z hałasem za ścianą, spowodowanym gruntownym remontem klatki schodowej. Wnętrza to obecnie prawdziwe pobojowisko.

Remont w kamienicy Moniki Richardson. Dziennikarka pokazała zdjęcie

Każdy blok musi od czasu do czasu zostać odświeżony. Niestety dla mieszkańców, zanim klatka schodowa znów będzie błyszczeć, może to być uciążliwy proces. Wiercenie, szpachlowanie i inne wielogodzinne oznaki obecności ekipy remontowej mogą dać się we znaki.

d4g4lz1

"Dzisiaj ważna rozmowa zawodowa. Spotkanie jest online i nieopatrznie umówiłam je w domu, a nie w szkole. Tymczasem nasza kamienica wygląda tak. Ubłagałam miłych panów lastrykarzy o 20 min przerwy, bo hałas jest straszny. Na końcu będzie pięknie, ale na razie, schowałam się w Zosi sypialni ze słuchawkami na uszach. Trzymajcie kciuki za remont i za rozmowę proszę" - zwierzyła się Richardson na Instagramie.

Na załączonej fotografii widać jedynie pył, gruz i rozstawione rusztowania. Widać, że minie jeszcze sporo czasu, zanim klatka znowu będzie wyglądać jak należy.

"Piątek, piąteczek, piątunio..."

Jak dowiadujemy się z kolejnego wpisu Richardson, niestety remont nadal trwa. I nie wygląda na to, aby miał się skończyć.

d4g4lz1

"Piątek, piąteczek, piątunio… Tymczasem u mnie na klatce. Muszę powiedzieć, że panowie z firmy starają się bardzo. Poza okazjonalnymi, głośnymi rozmowami, pracują szybko i starannie. Inna rzecz, że to dobry czas na urlop" - stwierdziła dziennikarka.

Na całe szczęście remonty kiedyś się kończą. Z całą pewnością później klatka będzie wyglądać pięknie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Monika Richardson ciągle poszukuje szczęścia: "Znalazłam w sobie siłę, żeby zacząć od nowa"

d4g4lz1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g4lz1