Mówi, kogo wsparła w wyborach. Po marszu nie mieli dla niej litości

Mówi, kogo wsparła w wyborach. Po marszu nie mieli dla niej litości

Kasia Moś otwarcie pogratulowała Litewce
Kasia Moś otwarcie pogratulowała Litewce
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | AKPA, Kasia Moś
18.10.2023 16:37, aktualizacja: 18.10.2023 18:47

Kasia Moś zamieściła relację na Instagramie, w której pogratulowała Łukaszowi Litewce ostatnich sukcesów. Przypomnijmy, że startujący z ostatniego miejsca na liście Lewicy aktywista zdobył ogrom głosów i dostał się do Sejmu.

Kasia Moś nie kryła zadowolenia z wyniku Łukasza Litewki. Radny z Sosnowca po raz pierwszy zasiądzie w Sejmie. Choć mężczyzna startował z ostatniego miejsca na liście, pokonał w wyborach "jedynkę" Lewicy. Uwadze wokalistki nie umknęło, że Litewka zdecydował się na nietypowe plakaty wyborcze.

Kasia Moś pogratulowała Litewce. Jego plakaty wyborcze były przekonujące

Przypomnijmy, że radny zamieścił na swoich plakatach wyborczych fotografie psów ze schroniska. W ten sposób Litewka chciał zachęcić ludzi do adopcji zwierzaków. Przy okazji z pewnością zapadł w pamięć miłośnikom czworonogów. W ostatecznym rozrachunku Litewka zdobył aż 40 579 głosów, tym samym pokonując lidera Lewicy Włodzimierza Czarzastego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To wszystko nie umknęło uwadze Kasi Moś, która wrzuciła na swoją instagramową relację nagranie z krótkim komentarzem.

"Gratulujemy. Ależ się cieszymy" - napisała artystka, dodając przy tym symboliczne emotikony psów, tym samym najwyraźniej podkreślając, że pomysł z plakatami przypadł jej do gustu.
Kasia Moś gratuluje Łukaszowi Litewce
Kasia Moś gratuluje Łukaszowi Litewce© Instagram | Kasia Moś

Wsparła opozycję. Znów podpadnie?

Jak na taką relację zareagują internauci? Przypomnijmy, że kiedy Moś wsparła Marsz Miliona Serc, publikując zdjęcia i nagrania z wydarzenia, musiała zmierzyć się ze sporą krytyką.

Wokalistka na jednej z fotografii zapozowała z "Babcią Kasią", czyli Katarzyną Augustynek. To nie spodobało się niektórym użytkownikom mediów społecznościowych, którzy zwrócili uwagę, że piosenkarka często koncertowała w TVP, co kłóci się z samym udziałem w marszu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta