Trwa ładowanie...

Na jaki kolor pomalować paznokcie na lato?

Kolorowe paznokcie to nieodłączny element lata i wakacyjnych wyjazdów. Jakie kolory najlepiej wybrać w tym sezonie? Lato 2018 to przede wszystkim żywe lakiery do paznokci i bogate wzornictwo, ale nie zabraknie także propozycji dla wielbicielek delikatnej stylizacji paznokci.

Share
Na jaki kolor pomalować paznokcie na lato?
Źródło: Instagram.com, fot: CND,Tamara Dilullo
d25mi5x

Różowe paznokcie na lato

Pudrowy róż to kolor uniwersalny, który może funkcjonować samodzielnie, pokrywając całą płytkę paznokcia, lub być tłem dla bardziej skomplikowanej kompozycji - ciekawych wzorów na paznokcie na lato 2018 nie zabraknie. Jeśli potrzebujemy bardziej wyrazistego akcentu, możemy zamienić pudrowy na neonowy róż. Dla jeszcze mocniejszego efektu, można użyć srebrnego brokatu wokół paznokcia (lepiej będzie wyglądało, jeśli nie nałożymy brokatu na sam paznokieć). To jedne z największych trendów w stylizacji paznokci na tegoroczne lato.

Pudrowy róż i inne modne lakiery do paznokci znajdziesz na WP radarOkazji!

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: cndworld

Jasnozielone paznokcie na lato

Latem paznokcie będziemy malować na kolor jasnej zieleni, który niodłącznie kojarzy się z ciepłymi dniami. Gorącym trendem będą również zielone wzory na paznokciach. Mogą one nawiązywać do kwiatów, liści czy palm lub przybierać bardziej abstrakcyjne formy. Przy tworzeniu takich wzorów na pewno przyda się pisak do paznokci.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: CND

Błękitne paznokcie na lato

Paznokcie na lato pomalujemy również na kolor błękitny, który może nawiązywać do morza czy nieba - zarówno dziennego, jak i nocnego. Gama błękitów jest szeroka. Ten kolor lakieru do paznokci będzie też stanowił atrakcyjny element większej kompozycji. Inspiracja do stylizacji paznokci może pochodzić ze sztuki, a szczególnie wdzięczne będą nawiązania do impresjonizmu (np. do obrazów Moneta), kubizmu (dzieła Picassa), abstrakcjonizmu ekspresyjnego (m.in. Jackson Pollock), color field painting (Mark Rothko) czy abstrakcyjnych kompozycji geometrycznych Wassilego Kandinskiego.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: CND,Unistella

Złote paznokcie na lato

Wśród propozycji kolorów paznokci na lato nie może zabraknąć złota. Ta barwa o metalicznym połysku kojarzy się ze starożytnym Egiptem, jego bogactwem i luksusem. Złoty lakier do paznokci świetnie będzie komponował się z wakacyjną opalenizną. Letni kolor paznokci można dodatkowo podkreślić biżuterią w tym samym kolorze. Jeśli odcieniem skóry przypominamy już Egipcjanki, możemy postawić na stylizację całą w złocie, która będzie efektownie wyglądać na wieczornej imprezie.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: cndworld,Unistella,Heather Reynosa

Białe paznokcie na lato

Latem paznokcie chętnie malować będziemy na kolor biały, który, podobnie jak delikatny róż i nude, można potraktować jako tło do bardziej skomplikowanych wzorów. Biel dobrze wygląda też samodzielnie. Powierzchnię paznokcia urozmaicić można przez skontrastowanie kawałków zamalowanej i półprzeźroczystej przestrzeni. Innym sposobem na ciekawe białe paznokcie na lato jest wyrysowanie minimalistycznych wzorów pisakiem lub naklejenie cienkich metalicznych pasków.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Unistella,holden grace,cnd_italia,cndworld
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d25mi5x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25mi5x
d25mi5x