Blisko ludziNa TikToku pokazała spektakularną przemianę. Kim jest Sandra Wójtowicz?

Na TikToku pokazała spektakularną przemianę. Kim jest Sandra Wójtowicz?

Sandra Wójtowicz w makijażu
Sandra Wójtowicz w makijażu
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KPL
15.05.2021 16:22

Jeszcze kilka lat temu niemal nikt nie dawał TikTokowi szans. Tymczasem aplikacja służąca do tworzenia krótkich filmików wideo zrobiła furorę, przez co część jej użytkowników zaczęła nieźle zarabiać. Być może wkrótce do ich grona dołączy Sandra Wójtowicz. Jej metamorfozy naprawdę robią wrażenie!

Widać, że Sandra jest młodą dziewczyną, jak czytamy na jej instagramowym profilu, pochodzi z okolic Jasła oraz Krosna i zajmuje się makijażem. Na Instagramie zebrała publiczność liczącą obecnie ponad 3,6 tys. użytkowników, z kolei na TikToku obserwują ją na razie zaledwie 454 osoby.

Makijaż to jej pasja

Dziewczyna specjalizuje się raczej w mocnym makijażu oraz makijażach tematycznych: świątecznych czy na Halloween. Jej pasją jest również charakteryzacja.

Kiedy chyba najpopularniejsza polska beauty instagramerka i youtuberka - Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana jako Red Lipstick Monster, pokazywała się na początku swojej kariery bez makijażu (by stopniowo nakładać go przed kamerą), w sieci pojawiało się mnóstwo nienawistnych komentarzy.

Na szczęście, w ostatnim czasie, także w polskim internecie, zaroiło się od profili pokazujących, że ludzka skóra nie jest idealna. Nawet dziewczyny zajmujące się pielęgnacją czy makijażem uświadamiają swoim odbiorcom, że zmarszczki, krostki czy inne "defekty" to całkowicie normalne i naturalne zjawisko.

Zachwycająca metamorfoza

Sandra Wójtowicz, chociaż kocha mocny makijaż, również nie ma najmniejszego problemu, by pokazać się w sieci sauté. Jej nagranie, na którym prezentuje swoją totalną metamorfozę za pomocą makijażu i fryzury, staje się coraz bardziej popularne.

Trudno się dziwić – na początku widzimy Sandrę w okularach i rozczochranych włosach. Widoczny jest także lekki wąsik. Twarz makijażystki pokrywają piegi i krostki, a jej brwi są zrośnięte. Natomiast po przemianie cera jest idealnie gładka, włosy ułożone, a oczy i brwi pięknie podkreślone.

W jednym z kolejnych filmików Wójtowicz stwierdziła: "Kiedy ktoś mi mówi, że w makijażu wyglądam inaczej – Głupio byłoby wydać tyle kasy na kosmetyki i wyglądać tak samo".

Sandra Wójtowicz przed metamorfozą
Sandra Wójtowicz przed metamorfozą© TikTok

W komentarzach pod nagraniem pojawiły się niestety hejterskie uwagi, jednak dominują głosy pełne uznania i podziwu dla talentu i dystansu dziewczyny. Filmiki, na których pokazuje się najpierw bez makijażu, cieszą się zresztą największym uznaniem internautów.

Wspomniane nagranie z przemianą obejrzało prawie 74 tys. osób i jesteśmy pewni, że liczba ta będzie rosnąć.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta