Nagrali się w basenie. Pozycja przykuwa wzrok

Doda bawi się z Pachutem na Sri Lance
Doda bawi się z Pachutem na Sri Lance
Źródło zdjęć: © Instagram

14.04.2023 16:19, aktual.: 14.04.2023 17:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miłość Dody i Dariusza Pachuta kwitnie. Od kilku miesięcy piosenkarka jest szczęśliwie zakochana. Regularnie dzieli się w sieci zdjęciami i nagraniami z partnerem. Fani zachwycają się jej najnowszym zdjęciem.

Doda od ponad 20 lat jest jedną z najbardziej charakterystycznych wokalistek w Polsce. Fani interesują się nie tylko jej twórczością, ale i życiem prywatnym. Dorota Rabczewska ma się teraz czym chwalić, bo jej życie uczuciowe kwitnie.

Przez wiele lat nie miała szczęścia do mężczyzn, o czym wielokrotnie opowiadała. Kilka miesięcy temu okazało się jednak, że w jej życiu pojawił się ktoś ważny. Nie był to jednak jeden z kandydatów z programu "Doda. 12 kroków do miłości" a podróżnik i ratownik Dariusz Pachut.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda w ramionach "Tarzana"

Początkowo wielu internautów nie dawało większych szans tej relacji. Wypominali też mężczyźnie zakończony chwilę wcześniej związek z pogodynką Dorotą Gardias. Wszystko wskazuje jednak na to, że związek Dody i Pachuta kwitnie. Co chwila zakochani publikują zdjęcia, mające być dowodem na siłę ich uczucia.

Doda i Dariusz Pachut wybrali się ostatnio na Sri Lankę. Na publikowanych zdjęciach widzimy nie tylko rajskie pejzaże, ale i płomienne uczucie. Jedna z fotografii przykuła niezwykle zainteresowanie fanów. Widzimy na niej, jak Doda leży na szeroko rozłożonych rękach i ramionach ukochanego.

Jak Tarzan i Jane

Niczym Tarzan ratujący ukochaną

Mega hot para. Chyba najbardziej hot w całej Polsce

- pisali fani w komentarzach.

"Majdan po roku w dżungli" - śmiał się z kolei inny obserwator.

Doda zasypuje fanów zdjęciami z raju

Od niedawna piosenkarka jest nad wyraz aktywna w mediach społecznościowych. W ciągu ostatniej doby wstawiła aż 35 zdjęć i filmików na InstaStory, na których chwali się wakacjami na Sri Lance. Dumnie prezentuje swoje skąpe stroje kąpielowe oraz bajeczne widoki.

"Ja jestem mysz, on jest myszem, więc myszyn (ang. mission - przyp red.) impossible uważamy za possible" - podsumowała wspólną wycieczkę rowerową, podczas której wspólnie przejechali 35 km. Relację przerwał jej jednak Pachut, który skradał się w basenie i ostrzył zęby, tylko po to, żeby później wgryźć się w pośladek piosenkarki.

Doda ćwiczy pozę do zdjęcia
Doda ćwiczy pozę do zdjęcia© Instagram | @dodaqueen

Doda udostępniła również relację z prób wykonania zdjęcia a'la Tarzan i przyznała, że nie udało się to za pierwszym podejściem. Pokazała, że obydwoje wspaniale się przy tym bawili. "Tak na wypadek, gdybyście pytali, dlaczego do siebie pasujemy" - podsumowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także