ModaNail Charms - biżuteria do paznokci

Nail Charms - biżuteria do paznokci

Nail Charms - biżuteria do paznokci
Źródło zdjęć: © Fashion Post

06.03.2016 12:06, aktual.: 11.12.2017 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z biżuterią nam zawsze po drodze, zwłaszcza z brylantami Tiffany, ale paznokcie ozdobione delikatnym, złotym znaczkiem, wzorowanym na przywieszkach charms, wyglądają całkiem interesująco. Zobacz trend, który w lato ma szanse stać się takim hitem, jak "sweterkowy manicure" w zimę.

Z biżuterią nam zawsze po drodze, zwłaszcza z brylantami Tiffany, ale paznokcie ozdobione delikatnym, złotym znaczkiem, wzorowanym na przywieszkach charms, wyglądają całkiem interesująco. Zobacz trend, który latem ma szansę stać się takim hitem, jak "sweterkowy manicure" w zimę.

Nail Charms to biżuteria i przywieszki do paznokci, które wycina się laserowo z mosiądzu. Dzięki temu ozdoby są niezwykle trwałe i wykonane z precyzją godną szwajcarskiego zegarka.

Błyszczące ozdóbki są bardzo łatwe w aplikacji. - Wystarczy wygiąć blaszkę palcami, tak żeby dopasować je do kształtu paznokcia i przykleić. Najlepiej sprawdzają się pod warstwą top'u hybrydowego, który sprawia, że trzymają się aż do następnego manicure - mówi manicurzystka i projektantka biżuterii Nail Charms, Olga Urbowicz z salonów The La Paz Nailed It i mobilnego salonu ManiTruck.

Wzorów Chramsów jest naprawdę sporo - od całorocznych gwiazdek, serduszek i palemek po sezonowe kolekcje bożonarodzeniową i letnią. A już wkrótce marka wyda serię zaprojektowaną przez polskiego projektanta!

Wersja dla odważnych - kolczyki do paznokci. Jeden warunek - wasze paznokcie muszą być długie!

Źródło artykułu:Fashion Post
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)
Zobacz także