Trwa ładowanie...
d417ijj

Nail Charms - biżuteria do paznokci

Z biżuterią nam zawsze po drodze, zwłaszcza z brylantami Tiffany, ale paznokcie ozdobione delikatnym, złotym znaczkiem, wzorowanym na przywieszkach charms, wyglądają całkiem interesująco. Zobacz trend, który w lato ma szanse stać się takim hitem, jak "sweterkowy manicure" w zimę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nail Charms - biżuteria do paznokci
(Fashion Post)
d417ijj

Z biżuterią nam zawsze po drodze, zwłaszcza z brylantami Tiffany, ale paznokcie ozdobione delikatnym, złotym znaczkiem, wzorowanym na przywieszkach charms, wyglądają całkiem interesująco. Zobacz trend, który latem ma szansę stać się takim hitem, jak "sweterkowy manicure" w zimę.

Nail Charms to biżuteria i przywieszki do paznokci, które wycina się laserowo z mosiądzu. Dzięki temu ozdoby są niezwykle trwałe i wykonane z precyzją godną szwajcarskiego zegarka.

Błyszczące ozdóbki są bardzo łatwe w aplikacji. - Wystarczy wygiąć blaszkę palcami, tak żeby dopasować je do kształtu paznokcia i przykleić. Najlepiej sprawdzają się pod warstwą top'u hybrydowego, który sprawia, że trzymają się aż do następnego manicure - mówi manicurzystka i projektantka biżuterii Nail Charms, Olga Urbowicz z salonów The La Paz Nailed It i mobilnego salonu ManiTruck.

(fot. materiały prasowe)

Wzorów Chramsów jest naprawdę sporo - od całorocznych gwiazdek, serduszek i palemek po sezonowe kolekcje bożonarodzeniową i letnią. A już wkrótce marka wyda serię zaprojektowaną przez polskiego projektanta!

d417ijj

Wersja dla odważnych - kolczyki do paznokci. Jeden warunek - wasze paznokcie muszą być długie!

(fot. materiały prasowe)

* Kosmetyczne nowości – wiosna 2016*

d417ijj

Tak, zima kiedyś się skończy. Trudno uwierzyć, ale na pewno to wiemy – jedne po drugich napływają wiadomości o kosmetycznych nowościach tego sezonu. Zobaczcie o co tej wiosny ma szansę wzbogacić się wasza kosmetyczka.

* Za darmo: co, gdzie, kiedy*

Uroda kosztuje. Kiedy podliczamy wartość naszej kosmetyczki i łazienkowej półki, robi nam się słabo. Na szczęście konkurujące o nasz portfel sklepy i sieci perfumeryjne prześcigają się na wiele sposobów, żeby przywiązać nas do siebie na stałe.

d417ijj

Podziel się opinią

Share
d417ijj
d417ijj