GwiazdyNajgorsza randka gwiazdy "Chirurgów"

Najgorsza randka gwiazdy "Chirurgów"

Najgorsza randka gwiazdy "Chirurgów"

29.09.2010 16:28, aktual.: 30.09.2010 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katherine Heigl opowiedziała o najgorszej randce w swoim życiu. Aktorka do dziś wspomina spotkanie z własnym trenerem, którego intencje były inne, niż się spodziewała.

Znana dzięki roli w serialu "Chirurdzy" Katherine Heigl uznawana jest za jedną z najpiękniejszych gwiazd, jakie zdobyły popularność w ostatnich latach. Wydawałoby się więc, że nie może narzekać na brak męskiego zainteresowania. Kiedyś jednak aktorka miała problem ze znalezieniem kandydata na randkę. A jeśli już pojawił się adorator, to spotkanie nie zawsze szło po jej myśli...
Niedawno Heigl opowiedziała o najgorszej randce w swoim życiu. Do dziś wspomina spotkanie z własnym trenerem, którego intencje były inne, niż się spodziewała.

- Miałam 18 lat i ważyłam 10 kilo więcej, niż teraz - opowiada gwiazda. - Starałam się zrzucić zbędne kilogramy na siłowni. Pewnego dnia mój trener zaprosił mnie na randkę. Zabrał mnie do restauracji, przy stole spojrzał na mnie znacząco, po czym zapytał, czy wkręcę go do mojej agencji aktorskiej. Wiedziałam, że musiało spodobać mu się we mnie coś innego, niż te 10 zbędnych kilogramów.

Katherine Heigl mogliśmy podziwiać w kinach w czerwcu 2010 roku w komedii "Pan i Pani Kiler".

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)