Najlepszy kochanek w życiu. "Bliźniaczy płomień" zdarza się raz

Najlepszy kochanek w życiu. "Bliźniaczy płomień" zdarza się raz

Bliźniaczy płomień to osoba, która można spotkać raz w życiu
Bliźniaczy płomień to osoba, która można spotkać raz w życiu
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
06.10.2023 21:11, aktualizacja: 17.01.2024 19:03

Choć przez całe życie można spotykać na swojej drodze różne osoby, tylko jedna może się okazać naszym "bliźniaczym płomieniem". Choć taka relacja nie musi się przerodzić w coś poważnego - jak twierdzą niektórzy - może zmienić życie.

Chyba każdy choć raz w swoim życiu spotkał osoba, z którą szybko znalazł wspólny język i chętnie rozwijał znajomość. To prawdopodobnie bratnia dusza, jedna z wielu, jakie możemy spotkać na swojej drodze, z którą łączy nas podobne usposobienie czy zainteresowania. Zupełnie inaczej jest w przypadku tzw. bliźniaczego płomienia, czyli osoby, którą można spotkać podobno tylko raz w życiu.

Bliźniaczy płomień - kim jest ta osoba?

Osobę, która jest twoim bliźniaczym płomieniem, rozpoznasz już po pierwszym spojrzeniu, które przyciągnie cię tak mocno, że szybko zapomnisz o całym świecie. Tej intensywnej relacji nie będziesz w stanie zapomnieć do końca życia, nawet jeśli nie zakończy się stałym związkiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak rozpoznać bliźniaczy płomień?

Nie trzeba wiele wysiłku, aby rozpoznać bliźniaczy płomień, bo taka osoba szybko staje się kimś bardzo bliskim, bez konkretnego, racjonalnego powodu. Kto tego doświadczył, mógł odnieść wrażenie, że już kiedyś poznał tego człowieka, być może w poprzednim wcieleniu, a spotkanie wypełniło jakąś wewnętrzną pustkę.

Relacja z takim człowiekiem jest intensywna, nie raz przeradza się w romans, jednak niekoniecznie może zakończyć się trwałym związkiem. Jak każda miłość, także i uczucie pomiędzy bliźniaczymi płomieniami wymaga pracy nad sobą, przechodząc od fazy zauroczenia i zakochania się, przez kryzys i oddalenie, po rozstanie lub powrót i stworzenie czegoś trwałego.

Jednak w tym przypadku, nawet zakończenie związku nie spowoduje, że zapomnimy o tej relacji, ponieważ - jak już to zostało wspomniane - zdarza się raz w życiu i pozostawia w pamięci trwały ślad.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta