ModaNajmodniejszy weekend w Polsce. Swedish Fashion Miracle @ WARSAW FASHION WEEKEND

Najmodniejszy weekend w Polsce. Swedish Fashion Miracle @ WARSAW FASHION WEEKEND

Najmodniejszy weekend w Polsce. Swedish Fashion Miracle @ WARSAW FASHION WEEKEND
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.10.2012 08:50, aktualizacja: 09.10.2012 16:34

W weekend 5-6 października w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego, odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend.

W weekend 5-6 października w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego, odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend.

Jedną z ciekawszych inicjatyw tegorocznej edycji Warsaw Fashion Weekend, będzie pokaz mody przygotowany wspólnie z Januszem Noniewiczem, kierownikiem Katedry Mody warszawskiej ASP, pod hasłem Młodzi Młodym „ Myślę, że jesteśmy pokoleniem zupełnie wyjątkowym”. Podczas pokazu zostaną zaprezentowane kolekcje polskich, młodych projektantów( m.in. Monika Gromadzińska, Halina Mrożek, Monika Błażusiak, Jarosław Ewert, Maciej Trzmiel), wykorzystane do sesji zdjęciowej, w której udział wzięli znakomici polscy muzycy młodego pokolenia, m.in.: Marina, Mrozu, Kari Amirian, Łukasz Garlicki z Projektu Warszawiak.

Wystawa fotograficzna będąca efektem sesji zdjęciowej zorganizowanej w Muzeum Narodowym do obejrzenia podczas Warsaw Fashion Weekend. Autorką zdjęć jest znana fotograf Magdalena Ławniczak.

Pokazowi oraz wystawie fotograficznej towarzyszyć będzie występ muzyczny Kari Amirian. Kari Amirian jest młodą polską wokalistką, kompozytorką i producentką, uznaną przez dziennikarzy i słuchaczy jednym z najciekawszych debiutów 2011 roku. Polska odpowiedź na wokalistki z północy.

Oprócz Kari Amirian wystąpi również Wawrzyniec Prasek. W swoim dorobku ma wiele osiągnięć w muzyce klasycznej i jazzowej oraz bardzo duże doświadczenie sceniczne. Znakomicie odnajduje się we współpracy z innymi muzykami. Występował w telewizji, radiu, również na wielu scenach w Polsce i za granicą. Wawrzyniec uczestniczy w wielu różnorodnych projektach muzycznych. Koncertuje jako muzyk sesyjny ze znanymi artystami sceny popowej, jazzowej. Skomponował muzykę do filmów, programów telewizyjnych. Pisze aranżacje na różnorodne składy instrumentalne m.in orkiestry i Big-Band. Wawrzyniec ma na swoim koncie również wiele publikowanych recenzji m.in. do czasopisma Jazz Forum. Studiował fortepian na wydziale jazzu w Akademii Muzycznej w Katowicach.

Dodatkowo w ramach Warsaw Fashion Weekend odbędzie się po raz kolejny Designer Sample Sale. Każdy z odwiedzających będzie miał niepowtarzalną okazję do zakupów w atrakcyjnych cenach z rabatem nawet do 70 %. Będzie z czego wybierać, swoją obecność zapowiedziało już ponad 100 polskich i zagranicznych marek odzieżowych. Organizatorzy zapowiadają wiele niespodzianek, więcej informacji na www.fashionweekend.pl

Partnerzy: Volvo Euroservice, Absolut, Radisson, Wizzair, Oriflame, Pack Art Bags, Elanders, Akademia fryzjerska Berandowicz & Kublin, Akademia Architektury, Galeria Mokotów, Fabryka Pasji.

Patroni medialni: MTV, TVN player, K Mag, Rmf Classic, wp.pl, kobieta.wp.pl, alemodelki.pl, conceptshop.pl, Maffashion

Źródło artykułu:Informacja prasowa