Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
miss earth

Najpiękniejsze Polki w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018

Czternaście najpiękniejszych Polek przyjechało do Warszawy walczyć o koronę Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najważniejszych konkursów piękności na świecie. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona już 6 września podczas finałowej gali w Teatrze Capitol.

Share
Najpiękniejsze Polki w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018
Źródło: Instagram.com
dz091kv

To właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Earth, który odbędzie się w listopadzie na Filipinach. Wyborom najpiękniejszej Polki towarzyszyć będą występy znanych gwiazd. Początek gali o 19.30, zaś od godz. 20.15 na https://livestream.com/vivicamtv/MissEarthPoland2018 będzie można śledzić relację na żywo.

- Kandydatki do tytułu Miss Earth Poland 2018 to czternaście wspaniałych kobiet, które wybraliśmy spośród 1500 zgłoszeń z całego kraju. Każda z nich jest wyjątkowa i zachwyca nie tylko tym, co widać na zewnątrz, ale też wewnętrznym pięknem i mądrością. Dziewczyny w swoim codziennym życiu pokazują, że na sercu leżą im kwestie związane z ochroną środowiska, budowaniem świadomości ekologicznej i pomocą potrzebującym. W ramach polskiej edycji Miss Earth chcemy wspólnie z nimi promować te wartości, udowadniając, że motto konkursu „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”, to nie tylko czcze słowa, ale realne działania, które wyróżniają nasz konkurs spośród innych tego typu inicjatyw - mówi Francys Barraza, dyrektor generalna konkursu Miss Earth Poland 2018, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth w 2006 roku.

Podczas finałowej gali jury wybierze najpiękniejszą Polkę, która otrzyma tytuł Miss Earth Poland 2018. W ramach konkursu wyłonione zostaną też Miss Air, czyli I wicemiss, Miss Water – II wicemiss, a także Miss Fire, tj. III wicemiss. Dodatkowo zaplanowano także wybory Miss Bikini i Miss Publiczności, a także Miss Internetu. Uroczystą galę uświetnią koncerty Mateusza Ziółko, znanego muzyka i autora tekstów, zwycięzcy popularnego talent show „The Voice of Poland”, a także finalistki tego programu, jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek Kasi Dereń. W planach jest też pokaz tańca towarzyskiego z udziałem znanych z „Tańca z Gwiazdami” twarzy – Janji Lesar i Krzysztofa Hulboja. Sławnych osobistości nie zabraknie też w jury. W jego skład wejdą: Tamara Arciuch, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Potocka, Helena Deeds, Ewa Szabatin, Anna Gornostaj, Gabi Drzewiecka, Magda Pieczonka, Rafał Maserak, Tadeusz Deszkiewicz, Agata Nivette, Olga Stalinger i Ela Lepianka.

dz091kv

Obecnie finalistki przygotowują się do gali na zgrupowaniu. Jego program obejmuje m.in. lekcje savoir vivre i dykcji, naukę choreografii z Janją Lesar, rozmowy motywacyjne i nagrania materiałów na potrzeby konkursu w Parku Julinek. Na uczestniczki czekają też przymiarki kreacji, w których będą występować podczas wielkiego finału. Dziewczyny pokażą się w sukniach wieczorowych marki Laurelle, butach Steve Madden i Ksis, kostiumach LiParie oraz biżuterii Lewanowicz. W ramach odprężenia będą zaś korzystać z zabiegów w Amari Spa.

Światowy konkurs Miss Earth organizowany jest na Filipinach od 2001 roku. Inicjatywa ma na celu wspieranie odnowy środowiska naturalnego i promowanie proekologicznych zachowań. Co roku w międzynarodowym finale bierze udział około 90 kandydatek z całego świata. W Polsce konkurs organizowany jest przez Francys Barrazę, wielokrotną uczestniczkę konkursów piękności, która bardzo dobrze zna zasady Miss Earth, bo sama w 2006 roku reprezentowała Polskę w światowym finale na Filipinach. Współorganizatorem wydarzenia jest też Łukasz Czarnecki, znany tancerz i choreograf.

dz091kv

Podziel się opinią

Share
dz091kv
dz091kv