Trwa ładowanie...

Najtrudniejsze żony noszą te imiona. Ostrzegają przed trzema

Nieprzypadkowo wielu przyszłych rodziców czeka z wybraniem imienia swoim pociechom do momentu, aż się urodzą. Według niektórych to właśnie ono wiele mówi o charakterze osoby, która je nosi. Na które z nich podobno warto uważać?

para się kłócipara się kłóciŹródło: Adobe Stock
d32dskm
d32dskm

Podobno imię ma znacznie, dlatego warto wiedzieć, co za nim stoi. W tym przypadku bierzemy pod lupę panie, które podobno bywają zrzędliwe w związkach. Czy rzeczywiście tak jest?

Dlaczego imię ma znaczenie?

Ezoterycy od lat analizują znacznie imion, porównując je z cechami charakteru ich właścicieli. W dawnych czasach każdemu imieniu przypisywano nawet magiczne moce. Zanim rodzice zdecydowali się na jedno z nich, sprawdzali, jakie są inne osoby, które je noszą, by wiedzieć, jakie w przyszłości będą ich pociechy

Pod uwagę brane są także inne czynniki mogące wskazywać charakter osoby je noszącej. W tym przypadku nie bez znaczenia jest także to, jak ono brzmi. Jeśli jest mocne i dźwięczne, albo subtelne i delikatne - ma wpływać na to, w jaki sposób jesteśmy odbierani przez innych. Słysząc je przez całe życie, możemy identyfikować się z pewnymi cechami wynikającymi z dźwięków, które słyszymy - twierdzą znawcy tematu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny

Najbardziej upierdliwe kobiety

Ezoterycy najbardziej przestrzegają przed trzema damskimi imionami. Pierwszym z nich jest Magda. Kobiety, którym nadano to imię, znane są ze swojej chęci kontrolowania wszystkiego, co się wokół nich dzieje. Dotyczy to nie tylko kwestii zawodowych, ale i prywatnych. Właśnie dlatego często dochodzi między nimi, a ich partnerami do awantur.

d32dskm

Kolejnym imieniem, przed którym ostrzegają specjaliści, jest Laura. Kobiety te nie lubią, gdy coś je powstrzymuje. Żyją pełnią życia i tego samego oczekują od swoich drugich połówek. Ich partnerzy muszą w pełni angażować się w życie rodzinne. Ceni równość w związku, dlatego oczekują by że domowe obowiązki będą dzielić się po równo. Laury bywają bardzo zaborcze i konsekwentne.

Dorota to kolejne imię, które słynie z zaborczości. Te właśnie kobiety najczęściej charakteryzuje pewność siebie i stanowczość. Doroty lubią rządzić i trzymać rękę na pulsie, co nie jest łatwe dla wielu mężczyzn. Osoby o tym imieniu nie usiedzą długo w jednym w miejscu. Oczekują, że ukochany dotrzyma im kroku, co w ich przypadku nie należy do najprostszych zadań. Kłótnia z Dorotą może przerodzić się w wielką awanturę. Kobiety te nie lubią, gdy obala się ich argumenty.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32dskm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32dskm