Trwa ładowanie...
d1q4ylr

Nakarmiła dziecko piersią… w czasie ślubu. Własnego

Pewna panna młoda z Brazylii zdobyła popularność w sieci po tym, jak nakarmiła dziecko piersią na swoim własnym ślubie. "Pokazała, że kobiety mogą karmić o każdej porze i w każdym miejscu. Brawa za odwagę" - piszą zachwyceni internauci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta w czasie ślubu wyciągnęła pierś i zaczęła karmić swoje 3-miesięczne dziecko.
Kobieta w czasie ślubu wyciągnęła pierś i zaczęła karmić swoje 3-miesięczne dziecko. (Instagram.com, Fot: fot. Monika Carvalho)
d1q4ylr

Danielly Katsue, 24-latka z Brazylii w czasie ceremonii ślubnej z przyszłym mężem Kalem Riosem, wyciągnęła pierś i zaczęła karmić swoje 3-miesięczne dziecko. Miało to miejsce tuż przed przysięgą małżeńską, a moment uchwycił fotograf ślubny. Zdjęcia odbiły się w internecie szerokim echem .

Fotograf Monica Carvalho, która uchwyciła niezwykłą chwilę, postanowiła udostępnić zdjęcia ślubne na Instagramie, zaznaczając, że kobiety mogą karmić piersią swoje niemowlęta "bez względu na czas lub miejsce" i powinny się wówczas czuć wyjątkowo piękne. Fotografie Danielly karmiącej piersią wywołały żywiołową dyskusję wśród internautów.

Instagram.com

Ktoś skomentował: "Jakie piękne zdjęcie! Tyle miłości na jednej fotografii".

d1q4ylr

Niektórzy sugerowali jednak, że było to niewłaściwe i nieadekwatne do sytuacji oraz oskarżali karmiącą mamę o niepotrzebną chęć zwrócenia na siebie uwagi. A jakie jest wasze zdanie?

Dlaczego warto karmić piersią?

d1q4ylr

Podziel się opinią

Share

d1q4ylr

d1q4ylr