GwiazdyNatalia Kukulska bawi się na Zanzibarze. Skusiła się nawet na tatuaż

Natalia Kukulska bawi się na Zanzibarze. Skusiła się nawet na tatuaż

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż
Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
29.12.2021 14:24

Natalia Kukulska wraz z innymi polskimi gwiazdami przebywa obecnie na Zanzibarze. Wokalistka ma zagrać na wyspie koncert sylwestrowy, z którego dochód zostanie przekazany fundacji wspierającej lokalne dzieci. Zanim jednak Kukulska będzie musiała zacząć generalne próby, to chce jak najlepiej wykorzystać czas spędzany na rajskim Zanzibarze. Zrobiła sobie nawet tatuaż, który pokazała na Instagramie.

Natalia Kukulska kilka dni temu poleciała na Zanzibar. Wraz z nią na wyspie przebywa obecnie plejada polskich gwiazd, tj. Małgorzata Socha. Magdalena Różczka, Anna Dereszowska oraz Tomasz Ciachorowski. 

Natalia Kukulska da koncert na Zanzibarze

Podczas gdy inni wokaliści przygotowują się do koncertów sylwestrowych, które będą transmitowane w Dwójce oraz Polsacie, to Kukulska w sylwestrową noc wystąpi właśnie na Zanzibarze i umili wieczór tubylcom. Koncert jest oczywiście biletowany i nie należy do najtańszych, ale zorganizowany został w szczytnym celu. Cała zebrana kwota zostanie przekazana Fundacji Pili Pili Pomagam, o czym artystka napisała na Instagramie. 

"Choć nadal wydaje mi się to abstrakcją, w tym roku zagram koncert sylwestrowy wraz z moimi muzykami na Zanzibarze! Jesteśmy już na miejscu w dużym składzie i nie możemy się doczekać. Cały dochód z Sylwestra zasili konto Fundacji Pili Pili Pomagam, której jestem ambasadorką. To właśnie mój spontaniczny występ rok temu zainicjował tradycję koncertów polskich artystów. I co? Dzięki dochodom z tych artystycznych spotkań powstało wspaniałe Centrum Edukacji, które służy tubylcom!" – pochwaliła się Kukulska. 

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż

Do Sylwestra zostało jeszcze trochę czasu, więc na razie Natalia Kukulska korzysta z pobytu i lokalnych przyjemności. Artystka zdecydowała się nawet na zrobienie sobie tatuażu z henny, który miał za zadanie przykryć dużego siniaka na ręce. Etniczny wzór z kwiatem lotosu z niezwykłą starannością wykonała mieszkanka Zanzibaru. Kukulska postanowiła się z nią sfotografować i uwiecznić cały proces. Efekt pokazała w relacji na swoim instagramowym profilu.  

Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż z henny
Natalia Kukulska zrobiła sobie tatuaż z henny © Instagram.com
Kukulska sfotografowała się z twórczynią tatuażu
Kukulska sfotografowała się z twórczynią tatuażu © Instagram.com
Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie tatuażem z henny
Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie tatuażem z henny © Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl