GwiazdyNatasza Urbańska odziana w kokardę. "Pani chyba gorąco w te zimowe mrozy"

Natasza Urbańska odziana w kokardę. "Pani chyba gorąco w te zimowe mrozy"

Natasza Urbańska zaprezentowała się w dość nieoczywistym wydaniu (AKPA)
Natasza Urbańska zaprezentowała się w dość nieoczywistym wydaniu (AKPA)
oprac. KOH

29.12.2021 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natasza Urbańska znowu zaskakuje. Aktorka i piosenkarka zaprezentowała się w stroju, który na myśl przywołuje święta i... pakowanie prezentów. "Moje prezenty nie były tak ładnie zapakowane" - stwierdza jeden z fanów gwiazdy.

Natasza Urbańska to artystka niezwykle wszechstronna. Świetnie tańczy, pięknie śpiewa, jest utalentowana aktorsko, a mało kto może pochwalić się tak świadomą prezencją sceniczną, jak ona. Co więcej, to właśnie w Studio Buffo, w wieku zaledwie 13 lat, poznała swojego przyszłego męża.

Kariera i życie rodzinne Nataszy Urbańskiej

- Nie przypuszczałam, że moje życie połączy się z teatrem i tam znajdę mężczyznę mojego życia. Na początku to był zachwyt nad twórcą, on był pod każdym względem wspaniały. Potrafił rozmawiać z ludźmi, miał poczucie humoru, wiedział wszystko na każdy temat, decydował, znał głosy, śpiewał, tańczył, grał. Taki ideał, totalny autorytet. (...) Nie dało się uciec - tak Urbańska wspomina początki znajomości z Januszem Józefowiczem.

Dziś para ma za sobą niemałe sukcesy nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. 12 lat temu zostali rodzicami Kaliny i, jak zgodnie podkreślają, to właśnie czas spędzony z córką jest dla nich najważniejszy.

Zaskakująca kreacja

Natasza Urbańska nawet jako zapracowana mama nie zatraciła w sobie nutki szaleństwa i przebojowości. Ostatnio zaprezentowała się na Instagramie w dość nieoczywistej kreacji. Ogromna, świąteczna kokarda przyozdobiła smukłe ciało Urbańskiej. Zresztą, zobaczcie zdjęcia gwiazdy w tym niezwykle śmiałym wydaniu.

Komentarze internautów

Internauci nie mogli powstrzymać się od komentowania najnowszych fotografii Nataszy Urbańskiej.

"Świetnie pani Nataszo. Chyba gorąco w te zimowe mrozy. No proszę, gorąca z pani dziewczyna, że się aż pani rozebrała" - stwierdza jeden z nich. "Moje prezenty nie były tak ładnie zapakowane" - komplementuje kolejny. "Oj, po świętach w pasie nie wyglądam tak dobrze jak pani" - zachwyca się jeszcze inna osoba.

A wam jak podoba się Natasza Urbańska w tak szalonej kreacji?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (83)
Zobacz także