Blisko ludziNatalia Kukulska nieźle zabalowała na Zanzibarze. Zdjęcie nie kłamie: "patorodzinka"

Natalia Kukulska nieźle zabalowała na Zanzibarze. Zdjęcie nie kłamie: "patorodzinka"

Natalia Kukulska pokazała dziwne zdjęcie z wakacji
Natalia Kukulska pokazała dziwne zdjęcie z wakacji
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
01.01.2022 13:30

Natalia Kukulska spędziła Sylwestra na Zanzibarze. Jej występ był atrakcją dla gości tamtejszego hotelu. Gwiazda właśnie opublikowała zabawne zdjęcie na Instagramie. Wygląda na to, że cała rodzina bawiła się wyśmienicie.

Tegoroczny Sylwester gwiazdy obchodziły z pompą. Po zeszłorocznym lockdownie, mogły w końcu wrócić na scenę. Imprezy rodzinnych stacji telewizyjnych zachwyciły rozmachem. Niektórzy zdecydowali się jednak na "gościnne występy". Natalia Kukulska wraz z rodziną udała się aż na Zanzibar, by tam umilić czas gościom hotelu.

"Swoiste, zanzibarskie powroty z Sylwestra!"

Wokalistka kilka godzin temu pochwaliła się zdjęciem z gorącej wyspy. Pozuje razem z mężem i dziećmi w trakcie powrotu do domu. Grupa wygląda na mocno rozbawioną. Mąż Natalii Kukulskiej, Michał Dąbrówka, dźwiga wentylator, a sama gwiazda ciągnie za sobą walizkę. Syn pary, Jan Dąbrówka jest już dorosłym mężczyzną, a córka, Anna, wyrosła na piękną kobietę. Fotografia została opatrzona podpisem "Swoiste, zanzibarskie powroty z Sylwestra!" i hashtagiem "patorodzinka".

Internauci żywo zareagowali na zdjęcie:

"Wow, ale super, cudnie wyglądacie, wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Pani Natalia nic się nie zmienia, przepiękna, zjawiskowa uroda - genów się nie oszuka - napisała z podziwem jedna z fanek. Inna zażartowała: 

"Powroty? Chyba potwory".

Kontrowersje wokół właściciela hotelu

Ostatnio w mediach głośno było o polskim właścicielu zanzibarskiego hotelu, do którego chętnie podróżują gwiazdy. Okazuje się, że na mężczyźnie ciążą poważne zarzuty. Wojciech Żabliński został w Polsce skazany na oszustwo. Natalia Kukulska kilka dni temu postanowiła na swoim Instagramie wytłumaczyć się z kontrowersyjnego zaproszenia:

"Po głośnym artykule, nie będę udawała, że nie ma mnie na Zanzibarze. Pomimo zamieszania wokół miejsca, w którym jestem, bardzo się cieszę na dzisiejszy koncert sylwestrowy i zabawę dla kilkuset gości, którzy przyjechali tutaj na wakacje i przywitać nowy rok. Jestem w tym pięknym miejscu z całym moim zespołem. Od roku cieszyliśmy się na ten wyjazd, choć logistycznie i organizacyjne nie było to proste. Nie lustruję przeszłości szefów linii lotniczych, ani szefów hoteli korzystając z ich oferty. Ciekawa jestem kto ze złośliwie komentujących osób to robi? Szczerze, jak większość z nas, nawet nie znam przeszłości księdza, któremu się spowiadam" - napisała.

Widać, że skandal nie zaszkodził Natali Kukulskiej w dobrej zabawie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta