Blisko ludziNatalia Kukulska obawiała się trzeciej ciąży. Szczere wyznanie wokalistki

Natalia Kukulska obawiała się trzeciej ciąży. Szczere wyznanie wokalistki

Natalia Kukulska obawiała się trzeciej ciąży. Szczere wyznanie wokalistki
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. APS
17.06.2020 14:07, aktualizacja: 11.02.2021 10:45

Natalia Kukulska w wieku czterdziestu lat zaszła w trzecią ciążę. Sama przyznaje, że obawiała się, czy poradzi sobie z nowymi obowiązkami, zwłaszcza że zbiegły się w czasie z jej udziałem w muzycznym programie rozrywkowym.

Natalia Kukulska rzadko mówi o szczegółach swojego życia prywatnego. Wyjątek zrobiła w rozmowie z Agatą Młynarską. W autorskim programie dziennikarki "Agata się kręci" miały rozmawiać o najnowszej płycie Kukulskiej, jednak rozmowa zeszła na temat macierzyństwa.

Natalia Kukulska o trzeciej ciąży

Piosenkarka została zapytana między innymi, czy obawiała się późnego macierzyństwa. Fakty były takie, że Natalia Kukulska miała już dwójkę dorosłych dzieci, 20-letniego Jana oraz 15-letnią Annę, a najmłodsza latorośl była dla rodziców małym zaskoczeniem. – Zaskoczyło mnie, że na czterdzieste urodziny sprawiłam sobie taką małą pociechę. Byłam trochę przestraszona, bo wtedy podpisałam kontrakt z "The Voice of Poland" i właśnie miałam zasiąść na fotelu trenerskim, a tu taka niespodzianka. Bałam się, że to będzie ciężkie – przyznała piosenkarka w rozmowie z Agatą Młynarską.

Dodała również, że aktualnie Laura zawładnęła domownikami, którzy zabiegają o jej względy, wręcz prześcigając się w pomysłach, jak ją zainteresować.

Informację o trzeciej ciąży Natalia Kukulska upubliczniła w sierpniu 2016 roku, a Laura przyszła na świat w styczniu 2017.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta