Blisko ludziNatalia Kukulska pokazała córkę. 4-letnia Laura ma burzę loków

Natalia Kukulska pokazała córkę. 4‑letnia Laura ma burzę loków

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Źródło zdjęć: © AKPA
01.07.2021 15:05

Natalia Kukulska ma dorosłego syna i nastoletnią córkę, a najmłodsza latorośl piosenkarki to 4-letnia córeczka Laura. Ostatnio wokalistka pokazała ją na swoim profilu na Instagramie. Wyrosła, a po mamie odziedziczyła burzę loków.

Natalia Kukulska to polska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Jej najbardziej znane przeboje to m.in.: "Puszek-okruszek", "Im więcej ciebie, tym mniej" i "Sexi flexi". Zamiłowanie do muzyki odziedziczyła po rodzicach, jest córką Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego.

Natalia Kukulska pokazała córkę

W 2010 r. artystka wraz z mężem Michałem stworzyła album "CoMix" - Kukulska & Dąbrówka. Są autorami materiału, który znalazł się na płycie, wyprodukowali go we własnym studiu. Wydawnictwo zapowiadał singiel "To jest komiks". Para jest razem już ponad dwie dekady. Doczekali się trójki dzieci. Najmłodsza z nich to Laura.

Natalia i Michał mają jeszcze syna Jana, który w czerwcu tego roku obchodził swoje 21. urodziny. Chłopak odziedziczył po rodzicach zamiłowanie do muzyki i ma już na swoim koncie pierwsze utwory. Niedawno 16. urodziny obchodziła starsza córka wokalistki, Ania. Nastolatka również jest związana z muzyką. Ma też za sobą pierwszy udział w reklamie znanej marki spożywczej.

Małżeństwo w 2017 roku doczekało się też córeczki Laury. Rodzice konsekwentnie strzegą jej wizerunku. Choć starsze dzieci uczestniczą z nimi na imprezach, ona nie. Rzadko też pojawia się w social mediach gwiazdy. Teraz Natalia Kukulska zrobiła wyjątek i pokazała, jak wyrosła dziewczynka. Na kadrach z wakacji widać, że ma bujną czuprynę... podobnie jak jej mama.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta