Blisko ludziNatalia Siwiec o finansach. Celebrytka zapewniła dach nad głową czteroosobowej rodzinie

Natalia Siwiec o finansach. Celebrytka zapewniła dach nad głową czteroosobowej rodzinie

Natalia Siwiec przeprowadziła się do Meksyku. Teraz powiedziała, że potrzebuje większej ilości zleceń.
Natalia Siwiec przeprowadziła się do Meksyku. Teraz powiedziała, że potrzebuje większej ilości zleceń.
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

07.03.2022 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Siwiec jakiś czas temu wyprowadziła się z Polski do słonecznego Meksyku. Publikuje posty z Tulum, gdzie teraz mieszka z rodziną, a do niedawna spędzała jedynie wakacje. Aktualnie celebrytka powiedziała swoim fanom, że zaczyna znów publikować zdjęcia i relacje sponsorowane, aby zwiększyć zarobki i móc finansowo wesprzeć Ukraińców.

Decyzję o przeprowadzce Natalia Siwiec podjęła pod koniec 2021 roku. Od kilkunastu tygodniu modelka wraz z rodziną cieszy się meksykańskim słońcem. Gwiazda wyjechała z Polski, bo sytuacja gospodarcza zaczęła ją przygniatać. Swoich fanów informowała na bieżąco, że odkąd się wyniosła z kraju, płaci mniejsze rachunki niż w stolicy, a ponadto żyje w miejscu, gdzie może cieszyć się wspaniałą pogodą i pozytywną aurą.

Modelka, choć jest daleko od tragicznych wydarzeń rozgrywających się w Ukrainie, wspiera uchodźców finansowo. Ostatnio podała, że zaoferowała dach nad głową czteroosobowej rodzinie. Wobec tego faktu poinformowała fanów, że musi wziąć więcej zleceń, aby zarobić na utrzymanie potrzebujących. Wyjaśniła, że zamierza im służyć wsparciem do końca wojny.

"Mentalnie nas to dotyka"

"Sytuacja, jaka jest teraz na świecie, każdy wie. Każdy żyje tym teraz, łącznie z nami. Mimo że jesteśmy daleko, to i tak mentalnie nas to bardzo dotyka. Piękne jest to, jak wszyscy się jednoczą, jak wszyscy potrafimy pomagać. My też robimy, co w naszej mocy, pomagamy na odległość, czyli właściwie pomagamy finansowo. Nie chciałam o tym mówić, bo uważam, że to nie jest koniecznie, żeby o takim czymś i wszystkich informować, ale świat jest tak skonstruowany, że tego nie uniknę i muszę powiedzieć, w jaki sposób, w jaki sposób pomagamy" – powiedziała celebrytka za pośrednictwem Instagrama.

Natalia Siwiec znana jest ze swojego wielkiego serca i otwartości na pomoc potrzebującym. Dodała, że od zawsze przekazuje 10 proc. swoich zarobków na cele charytatywne. Przyznała, że teraz musi wrócić do publikowania postów sponsorowanych, aby zacząć więcej zarabiać i móc podzielić się swoimi zarobkami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także