Trwa ładowanie...
d37yj88

"Nic się nie stało". Karolina Korwin Piotrowska dostaje groźby w wiadomościach

Karolina Korwin Piotrowska obejrzała film "Nic się nie stało", z założenia mający traktować o kryciu przypadków pedofilii w sopockiej Zatoce Sztuki. Reżyser miał zdemaskować środowisko celebryckie, dziś dostaje pozwy. Dziennikarka zaś pełne nienawiści wiadomości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska
Karolina Korwin Piotrowska (Getty Images)
d37yj88

"Masz skasować wszystko na temat filmu Latkowskiego i Zatoki albo pożałujesz! Babraj się w swoim g…, a ten temat radzę zostawić w spokoju i się od…, bo pożałujesz", "Zrozumiałaś? Czy ci wytłumaczyć werbalnie?" – to jedna z gróźb kierowanych w stronę dziennikarki, krytykującej dokument "Nic się nie stało".

"Nic się nie stało" – Karolina Korwin Piotrowska

Inna wiadomość brzmi: "Ty bezczelna kobieto! Gdyby twoja córka popełniła samobójstwo przez jakiegoś z…, to zrobiłabyś wszystko, by tę sprawę wyjaśnić. Plując na film, udostępniając takie artykuliki podsycone lewackim jadem, pokazujesz o sobie świadectwo. Kim ty jesteś?". Ktoś życzy też dziennikarce, by "zdechła na nowotwór".

d37yj88

Dzień wcześniej Korwin Piotrowska nie kryła zdziwienia dziełem Latkowskiego. Nie rozumiała, na jakiej podstawie wplątał w aferę pedofilską osoby z pierwszych stron gazet.

"SL ma albo dużo kasy na ogromne odszkodowania, albo dowody na winę osób, które wymienił z nazwiska. Raczej nie chcę myśleć, że zwariował. Gdzie dowody, nagrania, cokolwiek? Na razie to jest publiczne niszczenie ludzi i rozpętanie nagonki, bo lincz się zaczął, stosy płoną. Bez dowodów" – pisała zszokowana.

"Są tu wszyscy. od Kuby W. przez Szyca. Siwiec, Bieniuk, Majdan, Lipińska. Jest grubo – (…) na podstawie pomówień i zdjęć z Instagrama... Serio! TVP chciała od dawna uderzyć w TVN i się udało, przynajmniej na razie. Szukano haków na celebrytów – to je znależli, a że niejasne, kto to sprawdzi? To taktyka tabloidu, rzucić syf i patrzeć, co się stanie" – oceniła gorzko.

d37yj88

Potem pokazała screeny wiadomości, którymi Latkowski przez rok nękał wspomnianego Borysa Szyca. Aktor po emisji "Nic się nie stało" musiał zmierzyć się z dziesiątkami wiadomości, w których go obrażano i wyzywano. Teraz spotkało to Karolinę Korwin Piotrowska. Groźby pod swoim adresem skomentowała tak: "Polska w 2020. Same hity. Ludzkość wykończy się sama, wirusa nie trzeba".

Instagram

"Nic się nie stało" i afera w Sopocie. Jacek Karnowski: musimy pedofilię wypalić żelazem

d37yj88

Podziel się opinią

Share

d37yj88

d37yj88