Blisko ludziNick Sinckler o życiu z mężem w Polsce. Jak wygląda życie gejów?

Nick Sinckler o życiu z mężem w Polsce. Jak wygląda życie gejów?

Małżonkowie wzięli ślub trzy lata temu
Małżonkowie wzięli ślub trzy lata temu
Źródło zdjęć: © Instagram
07.04.2021 15:00

Nick Sinckler i jego mąż, Michał Kubasiewicz, są już trzy lata po ślubie. Wokalista i jego partner w programie "Onet Rano" opowiedzieli o tym, jak wygląda życie pary gejów w Polsce. Jak zapewnili, nie przejmują się negatywnymi osobami na swój temat czy swojego związku.

Nick Sinckler i Michał Kubasiewicz pobrali się w sierpniu 2017 w amerykańskim stanie New Jersey. Dzisiaj małżeństwo mieszka w Polsce. W rozmowie z "Onet Rano" mężczyźni opowiedzieli, jak wygląda życie gejów w Polsce.

Homofobiczne ataki

W rozmowie z Januszem Schwertnerem małżonkowie przyznali, że choć dużo pisze się o homofobicznych atakach w Polsce, to oni sami nie doświadczają żadnych przykrych sytuacji w związku ze swoją orientacją.

"Dla nas nie był to trudny czas, bo mamy w nosie to, co ktoś myśli, jeśli chodzi o osoby, które nie mają na nas wpływu. Jasno trzeba podkreślić, że to, co się dzieje, jest skandaliczne w kraju europejskim, i totalnie się z tym nie zgadzam" - mówił Nick Sinckler. Jak przyznał: - Nam żyje się dobrze, mamy super sąsiadów, przyjaciół, ludzi dookoła. Nie odczuwamy niczego.

Z kolei Kubasiewicz zaznaczył, że oboje z mężem starają się aktywnie działać na rzecz środowiska LGBT. - To trudny czas i zrobiliśmy kilka kroków wstecz, ale czasami tak trzeba, żeby przebić mur. To moment zmian" - dodał mąż Nicka Sincklera, odnosząc się do obecnej sytuacji osób LGBT w Polsce.

Nick Sinckler wyznał również, że "Polacy są bardzo otwarci". Piosenkarz, jak mówi, nie spotyka się ani z atakami homofobicznymi, ani rasistowskim. Małżonkowie w rozmowie z "Onet Rano" podzielili się również wspomnieniami ze swojego ślubu oraz wesele. Okazuje się, że zabawa odbyła się w luźnej atmosferze.

- Był foot truck z jedzeniem w ogrodzie, super, ekstra, luźna zabawa. (...) Były oczepiny u nas, dużo zabawy - opowiadał Michał Kubasiewicz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta