GwiazdyNicole Kidman straciła dzieci

Nicole Kidman straciła dzieci

Nicole Kidman straciła dzieci
Źródło zdjęć: © AP
20.11.2007 10:20, aktualizacja: 20.11.2007 11:15

Nicole Kidman wyjawiła, że w trakcie małżeństwa z Tomem Cruise'em aż dwukrotnie poroniła.

Nicole Kidman wyjawiła, że w trakcie małżeństwa z Tomem Cruise'em aż dwukrotnie poroniła.

Dwa miesiące temu w mediach pojawiła się wypowiedź aktorki przyznającej, że w wieku 23 lat przeżyła poronienie, w wyniku którego zdecydowała się z mężem na adopcję dwójki dzieci: Isabelli i Connora.

W najnowszym wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "Marie Claire" gwiazda twierdzi, że jej słowa zostały błędnie zrozumiane i nie wyrażały bólu, jaki przeżyła po utracie obu ciąż.

Kidman wyjawiła, że wkrótce po ślubie z Cruisem w 1990 roku straciła pierwszą ciążę, która okazała się pozamaciczna, a wiele lat później, kiedy ponownie udało jej się zajść w ciążę, doszło do poronienia – było to mniej więcej w tym samym czasie, kiedy Cruise wystąpił o rozwód.

"- To nieprawda, że straciłam pierwsze dziecko w wyniku poronienia. Poroniłam drugą ciążę pod koniec mojego małżeństwa, ale pierwsza ciąża była pozamaciczna. To było bardzo traumatyczne doświadczenie" - powiedziała aktorka.

Aktorka zdradziła także, że do tej pory nie zna przyczyny nagłej decyzji Cruise’a, który w lutym 2001 roku wystąpił o rozwód.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także