Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
muzyka
Artykuł Sponsorowany
07-08-2023 16:45
Materiał sponsorowany przez Nicole Obarzanek

Nicole Obarzanek i jej kariera zza kulis. Jak tworzy swoją muzykę, jak wygląda typowy dzień w studiu nagraniowym? Sprawdzamy!

Nicole Obarzanek to młoda gwiazda, która zdobywa serca publiczności na całym świecie. Jej talent, pasja i niezłomny duch są inspiracją dla wielu młodych artystów. Ale jak wygląda praca Nicole od kuchni? Jak przygotowuje się do występów? I jak wygląda jej współpraca z agencją artystyczną? Sprawdźmy!

  Źródło: materiały partnera
d1duk79
d1duk79

Nicole Obarzanek – w studiu z młodą gwiazdą

Nicole jest nie tylko utalentowaną piosenkarką, ale również zdolną tancerką i skrzypaczką. Jej proces twórczy jest intensywny i wymaga dużo pracy. ,,Tworzenie muzyki jest mnie jak malowanie obrazu", mówi Nicole. ,,Każda piosenka to inny obraz, inna historia. Staram się, aby moja muzyka była prawdziwa i autentyczna".

Typowy dzień nagrań w studiu muzycznym zaczyna się z samego rana. Nicole pracuje z producentami, kompozytorami i inżynierami dźwięku, tworząc nowe utwory, doskonaląc swoje umiejętności wokalne. ,,To miejsce, gdzie mogę być sobą, gdzie mogę wyrazić siebie przez muzykę", mówi Nicole. ,,Czasami jest tak, że wielokrotnie muszę powtarzać jedną sekwencję, aż w końcu zabrzmi idealnie. A czasami staję przed mikrofonem i od razu udaje mi się osiągnąć wymarzony efekt! Praca w studio jest więc zróżnicowana, każdego dnia wygląda to nieco inaczej. Jednak zawsze mogę liczyć na wsparcie zespołu specjalistów".

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Codzienna praca nad perfekcją – przygotowania Nicole Obarzanek

Nicole przykłada dużą wagę do swoich występów. Każdy występ jest dla niej ważny, dlatego przygotowuje się do niego z dużą starannością. ,,Ćwiczę codziennie, zarówno śpiew, taniec, jak i grę na skrzypcach", mówi Nicole. ,,Chcę, aby każdy mój występ był najlepszy, jaki mogę dać".

d1duk79

Nicole współpracuje również z choreografką, Danielle Regan Harrison, która pomaga jej w przygotowaniach do występów. ,,Moja choreografka jest dla mnie bardzo ważna", mówi Nicole. ,,Pomaga mi wyrazić siebie poprzez taniec, wspiera mnie w pokazywaniu moich emocji na scenie. Pod jej okiem doskonalę się technicznie – żaden błąd jej nie umknie! Dzięki temu wiem, że mogę polegać na jej wiedzy i doświadczeniu. W dodatku mamy fantastyczną przyjacielską relację i cenię sobie to, że w codziennej pracy mam przy sobie bliskie mi osoby".

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Nicole Obarzanek zdradza szczegóły współpracy z agencją talentów

Nicole współpracuje z agencją talentów, ALITI Productions & Talent Agency, która pomaga jej w zarządzaniu karierą. ,,Moja agencja ma ogromny (i pozytywny!) wpływ na rozwój mojej kariery", mówi Nicole. ,,Zespół wspiera mnie w zarządzaniu moją karierą, pomaga mi w podejmowaniu decyzji i jest dla mnie nieocenionym wsparciem".

d1duk79

Założycielka i CEO agencji, Alina Liwo, z którą współpracuje Nicole, ma duży wpływ na jej karierę. ,,Ona jest dla mnie jak mentorka", mówi Nicole. ,,Pomaga mi w podejmowaniu decyzji, daje mi rady i jest dla mnie wsparciem. Bez niej nie byłabym tam, gdzie jestem teraz".

Nicole Obarzanek to młoda gwiazda, która ciężko pracuje, aby osiągnąć swoje marzenia. Jej proces twórczy, przygotowania do występów i współpraca z agencją talentów są dowodem na jej determinację i pasję.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Śledź Nicole na Instagramie i bądź na bieżąco! https://www.instagram.com/nicole_obarzanek_official. Odwiedź również stronę internetową Nicole Obarzanek: https://www.nicoleobarzanek.com/.

Materiał sponsorowany przez Nicole Obarzanek
d1duk79
d1duk79