Trwa ładowanie...

Nie do pary, ale... pasują świetnie! Wybierz swoje ulubione

Utarło się, że wszystkie podwójne elementy garderoby, a więc np. buty, skarpety czy kolczyki, muszą być identyczne. Jednak warto czasem zrezygnować z tej modowej harmonii. Oto oryginalne skarpety nie do pary.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nie do pary, ale... pasują świetnie! Wybierz swoje ulubione
Źródło: Adobe Stock
d2e0r2x

Już nie sięgniesz po zwykłe skarpetki

Oryginalne skarpetki nie do pary to wyjątkowe egzemplarze, przeznaczone specjalnie dla tych, którzy z humorem i dystansem podchodzą do modowych konwenansów. Są to komplety dwóch skarpet z tych samych tkanin i o tym samym rozmiarze, ale zdobionych niejednakowymi aplikacjami i wzorami, będącymi jednak w tym samym motywie.

Skarpetkowych inspiracji jest tak wiele, że trudno je wszystkie wymienić. Większość ciekawych, kolorowych skarpetek jest wykonanych z gładkiej bawełny i często są to modele uniseksowe, dlatego warto znać jedynie interesujący nas motyw oraz przybliżony rozmiar.

Para "nie do pary" dla... pary

Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowe modele np. z młodą parą lub dziadkami – ten upominek skradnie serce każdej pary, której się go ofiaruje. Pamiętajcie o drugiej parze skarpetek, tak, aby każda z dwóch obdarowanych osób mogła się cieszyć kreatywnym i nietypowym dodatkiem.

W czym tkwi urok skarpetek nie do pary?

Skarpetki to jeden z odzieżowych dodatków, który nosi się w parze. Tak było zawsze i do pewnego momentu tylko tak "wypadało". Z czasem rygor dotyczący ubierania skarpetek jednolitych i w stonowanym kolorze ograniczono jedynie do formalnego ubioru. Jeśli nie obowiązuje cię dress code – możesz zaszaleć i dobrać niebanalny model skarpetek nawet do garnituru. To nie wszystko, bo każdą stopę może zdobić… inna skarpetka. Jeśli partner lub ty sama lubicie kultowe kino, możecie sięgnąć po skarpetki: na jednej jest Tom Cruise, a na drugiej jego F-16 z filmu "Top Gun". Asymetryczne skarpetki wprowadzają do naszego stroju element oryginalności, nonszalancji i dziecięcej frajdy ze zrobienia czegoś na opak.

Inspirujący upominek za nieduże pieniądze

Duży wybór upominków "na stopy" pozwoli nam dopasować coś dla każdego członka rodziny i grona znajomych. Koleżanka kocha rośliny, np. kaktusy? Znajdzie się coś specjalnie dla niej. Łasuch z grona rodziny doceni modele nie do pary łączące smaczne przekąski ze słodkim napojem, z którym najczęściej się je podaje. Jedną nogę mogą zdobić frytki i burgery, drugą pasujący napój, czyli cola albo piwo. Taki upominek to czasem wydatek rzędu zaledwie kilkunastu złotych.

Skarpetki dla... zawodowców

Równie ciekawym źródłem inspiracji są skarpetki, które stanowią pomysł na upominek albo drobiazg dla nas samych, a który dobieramy pod kątem pasji albo zawodu. Skarpetki medyczne dla lekarza, ozdobione radiowozami i kajdankami dla policjanta albo fana filmów akcji, z mapą i górskimi szczytami dla fana dalekich wypraw... Możliwości są setki, a wśród nich znajdzie się coś zarówno dla tego, kto przepada za fotografią albo filmem, jak dla każdego fana sportu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2e0r2x

Podziel się opinią

Share
d2e0r2x
d2e0r2x