Trwa ładowanie...

Nie krępują się przy córce. Mała regularnie widuje swoich rodziców nago

Ani ona, ani mąż nie krępują się przed dzieckiem. Nie zrzucają ubrań od razu po przyjściu do domu, ale gdy idą do łazienki bądź się przebierają, nie widzą potrzeby, by się zakryć. - Nie demonstrujemy nagości jako czegoś wstydliwego - pisze kobieta.

Share
Nie krępują się przy córce. Mała regularnie widuje swoich rodziców nagoŹródło: Getty Images
d1wjeif

Regularnie chodzą nago po mieszkaniu

Swoją historią podzieliła się na forum portalu Kafeteria. Wyjaśnia tam, dlaczego zdecydowała się o tym napisać. "Ja też widziałam często swoją matkę nago (ojca nie) i wyrosłam na normalną osobę" - pisze kobieta. "Niestety, nie wszyscy podzielają nasz pogląd, między innymi teściowa. Jak to jest u was?" - pyta.

Inna matka odpowiedziała, że również dla nich nagość nie jest czymś wstydliwym. Ich córka ma dopiero 3 lata i regularnie widuje ich bez ubrań. I nie widzą w tym nic złego. "Córka czasami wejdzie do łazienki, jak mąż bierze prysznic" - pisze kobieta. "Albo czasami go zobaczy, jak wyjdzie z łazienki na golasa, bo bielizny czystej nie wziął (szafę mamy przy samej łazience). Do mnie do łazienki wchodzi praktycznie za każdym razem" - dodaje.

Granica wiekowa

Kolejna internautka jest matką trójki synów. Dwóch ledwo co mówi, ale trzeci ma już 7 lat. I przed nim kobieta stara się już nie paradować bez ubrań. Zdarza się, że wejdzie do pokoju lub do łazienki, gdy się przebiera. "Nie piszczę i się nie zakrywam w panice, ale próbuję unikać takich sytuacji. Na przykład mówię, że teraz idę pod prysznic i albo korzysta z łazienki, albo przez 10 min zajęte" - wyjaśnia.

Inne osoby w dyskusji nie zgodziły się z tezą, że chodzenie przy dzieciach zawsze jest dobre. Niektórzy, tak jak matka trójki synów, uważają, że jest pewne granica wiekowa, do której jest to dopuszczalne. A są i tacy, dla których takie zachowanie jest nieakceptowalne. "Nie chodzimy nago przy dzieciach" - pisze jedna z internautek. Kolejna kobieta dodaje: "Nie, nie chodzimy nago przy córce, czasami mąż chodzi w domu bez koszulki i osobiście to mnie trochę denerwuje" - przyznaje.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Prześlijcie nam swoje historie przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Po co nam dżdżownice w domu?". Paulina Górska o zmianie stylu życia

d1wjeif
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wjeif
d1wjeif