Przyszła z córkami do telewizji. Ogłosiła radosne wieści

Małgorzata Lewińska ma bardzo silną relacją ze swoimi córkami
Małgorzata Lewińska ma bardzo silną relacją ze swoimi córkami
Źródło zdjęć: © AKPA | Mirecki

16.06.2024 16:19, aktual.: 17.06.2024 08:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Lewińska ma dwie dorosłe już córki. Jak się okazuje, gwiazda "Lokatorów" wkrótce zostanie babcią. Helena, która wkrótce powita na świecie swoje maleństwo, również robi artystyczną karierę. Opublikowała zdjęcie z sesji ciążowej.

Małgorzata Lewińska była gwiazdą seriali lat dwutysięcznych, takich jak "Sąsiedzi" i "Lokatorzy". Od 2001 do 2003 roku wcielała się w rolę Patrycji Cwał-Wiśniewskiej. Była jedną z najpopularniejszych wówczas aktorek. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci: dwóch córek i dwóch synów.

Małgorzata Lewińska wkrótce zostanie babcią

Aktorka dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był poeta Krzysztof Feusette, z którym ma córkę Anastazję (ur. 1993). Związek jednak zakończył się rozwodem.

Lewińska obecnie jest związana z Bartoszem Mireckim, fotografem. Para doczekała się trójki pociech: córki Heleny (ur. 1999) oraz dwóch synów-bliźniaków: Antoniego i Franciszka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W ostatnim czasie aktorka pojawiła się wraz z dorosłymi córkami w studio "Dzień Dobry TVN". Widać, że odziedziczyły urodę po mamie. Przy okazji ogłosiły radosną nowinę.

Okazuje się, że w życiu całej trójki niedługo pojawi się wielka zmiana, bowiem Małgorzata Lewińska niedługo zostanie babcią, Hela zaś - mamą.

- Jestem szczęśliwa z tego powodu - stwierdziła gwiazda "Lokatorów". Wszystkie trzy nie kryły ekscytacji i radości z tego, że już wkrótce powitają na świecie nowego członka rodziny.

Małgorzata Lewińska z córkami
Małgorzata Lewińska z córkami© AKPA

Małgorzata Lewińska ma bliską więź z córkami

Aktorka podkreśla, jak ważna jest dla niej relacja z córkami. Od zawsze miała jasno określony cel jako matka: stworzyć środowisko pełne miłości i zrozumienia i być częścią kochającej się rodziny.

- Sama jestem jedynaczką i nigdy nie mogłam zrozumieć, że w rodzinie mogą być konflikty takie, że ludzie się do siebie do końca życia czasem nie odzywają. [...] Zawsze chciałam, żeby moje córki miały taką bardzo bliską relację. Ja to po prostu afirmowałam - tłumaczyła aktorka w "Dzień Dobry TVN".

Jej córki wybrały wolne zawody. Helena jest wokalistką, która pisze również swoje teksty, Nastka zaś jest freelancerką - zajmuje się masażem i sportami zimowymi.

- Jako mama zawsze starałam się wspierać pasje i zainteresowania swoich dzieci, nie zmuszałam ich do pójścia artystyczną drogą, bo sama wiedziałam, jak trudny jest zawód aktora - tłumaczyła Małgorzata Lewińska.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także