Nie miał butów. Kupiła mu dwie pary bez pytania. Tak się odpłacił

Nie miał butów. Kupiła mu dwie pary bez pytania. Tak się odpłacił

Kobieta zareagowała na widok mężczyzny bez butów
Kobieta zareagowała na widok mężczyzny bez butów
Źródło zdjęć: © TikTok | mdmotivator
26.08.2023 14:15, aktualizacja: 26.08.2023 16:17

Zachery Dereniowski jest jednym z najbardziej znanych tiktokerów, który zasłynął dzięki poruszającym filmikom publikowanym na swoim profilu. Niedawno opublikował nagranie, w którym stoi pod sklepem bez butów. Zareagowała na ten widok przechodząca obok kobieta.

Zachary Dereniowski zdobył popularność jako tiktoker. Jego profil, który prowadzi pod pseudonimem @mdmotivator, obserwuje już prawie 17 milionów użytkowników. Mężczyzna dzieli się ze światem przede wszystkim wzruszającymi filmikami, na których odgrywa rolę potrzebującego. Jednocześnie pokazuje reakcje przypadkowych osób, które prosi o pomoc. Najczęściej okazuje się, że nieznajomi próbują mu pomóc i dzielą się z nim tym, co mają.

Stał bez butów. Tak zareagowała nieznajoma

Nie inaczej było w przypadku opublikowanego niedawno nagrania. Tiktoker stał na nim przed sklepem i nie miał butów na nogach. Zwróciło to uwagę pewnej kobiety. - Potrzebujesz butów? - spytała go. - Tam znajdziesz sporo, mogę kupić ci parę.

Zachary odpowiedział, że nie chce prosić nikogo o zakup butów. Kobieta, która przedstawiła się jako Marcella, podkreśliła jednak, że chciałaby wejść z nim do środka i zapłacić za obuwie. Zaczęła dopytywać o rozmiar stopy mężczyzny.

- Cokolwiek, czym mógłbym je przykryć - powiedział Zachary. Ostatecznie kupiła mu dwie pary wsuwanych klapek. Jedne z nich od razu przymierzył. - Są idealne, dziękuję, Marcella - powiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Musimy widzieć na świecie dobro"

Kobieta chciała odejść, ponieważ, jak wyjaśniała, musiała odebrać skądś męża. Zachary podarował jej jednak kubek po kawie z "drobnymi". W środku było tysiąc dolarów w gotówce, których jednak nie chciała przyjąć. - Nie zapłaciłam tyle za te buty - tłumaczyła się Marcella. W odpowiedzi na to tiktoker dorzucił do kubka jeszcze 10 dolarów.

Na koniec spytał kobietę, jakie jest jej przesłanie dla świata. - Zawsze mówię moim dziewczynkom, że musimy widzieć na świecie dobro - podkreśliła i dodała: - Zrobiłeś mi dzień! Dziękuję.

Internauci byli pod wrażeniem postawy kobiety. "Jest także dobrą matką, która uczy swoje dzieci, aby nie rezygnowały z człowieczeństwa" - napisała jedna z użytkowniczek. "Kocham, że zaoferowała pomoc, jeszcze zanim została o to poproszona" - dodała inna.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta