Nie ukrywa, co myśli o Tusku jako premierze. Pokazała grafikę

Nie ukrywa, co myśli o Tusku jako premierze. Pokazała grafikę

Katarzyna Kwiatkowska zabrała głos po ogłoszeniu nowego premiera
Katarzyna Kwiatkowska zabrała głos po ogłoszeniu nowego premiera
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
12.12.2023 10:49, aktualizacja: 12.12.2023 11:16

W sieci nie brakuje wpisów celebrytów, którzy odnoszą się do wyboru nowego premiera Polski. Na Instagramie post opublikowała Katarzyna Kwiatkowska. - To jest już inna Polska - przekonuje aktorka. Grafika z flagą i krótkim hasłem pokazuje, jak przyjęła zmianę władzy.

Katarzyna Kwiatkowska postanowiła odnieść się do wydarzeń z 11 grudnia 2023 roku. Przypomnijmy, że tego dnia nowym premierem Polski został wybrany Donald Tusk. Aktorka często zabiera głos, gdy mowa o kwestiach politycznych. Nie tak dawno wymownie skrytykowała wybór Dominiki Chorosińskiej na ministrę kultury i dziedzictwa narodowego.

Aktorka jasno o wyborze nowego premiera

Kwiatkowska postanowiła wrzucić na InstaStories prostą grafikę, przedstawiającą polską flagę. "Co za ulga" - napisała aktorka, tym samym dając do zrozumienia, że liczyła na to, że to właśnie Donald Tusk zostanie premierem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- To jest już inna Polska, nie ma co! Fajnie, cieszę się - słyszymy aktorkę na InstaStories.

Przypomnijmy, że gwiazda nie jest jedyną znaną osobą, która postanowiła wyrazić swoje zdanie w mediach społecznościowych. Swoje przemyślenia w poście zawarła m.in. Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera, ministra PiS.

Katarzyna Kwiatkowska komentuje wybór nowego premiera
Katarzyna Kwiatkowska komentuje wybór nowego premiera© Instagram | Katarzyna Kwiatkowska

"PiS po prostu wysłużył się słabymi dziewczynami"

Po tym, gdy Dominikę Chorosińską ogłoszono nową ministrą kultury i dziedzictwa narodowego, Katarzyna Kwiatkowska stwierdziła, że była gwiazda seriali "rozbiła bank". Następnie jednak ton jej wypowiedzi był już dużo poważniejszy.

"A tak serio, to jest to tak obrzydliwe i wstrętne, że PiS po prostu wysłużył się słabymi dziewczynami i wziął je na te dwa tygodnie, bo faceci odmówili. To jest najgorsze ze wszystkiego, co widziałam do tej pory. (...) Dawno mnie coś tak nie wyprowadziło z równowagi" - przyznała wówczas na InstaStories.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta