Podejrzewa, co zrobi rząd Tuska. "Obym nie była złym prorokiem"

Marianna Schreiber skomentowała wybór Donalda Tuska na nowego premiera
Marianna Schreiber skomentowała wybór Donalda Tuska na nowego premiera

12.12.2023 09:12, aktual.: 12.12.2023 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marianna Schreiber dodała wpis na Instagramie, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi nowego premiera. Jej słowa wywołały lawinę komentarzy. Wielu nie zgadza się z jej punktem widzenia.

Marianna Schreiber jest żoną Łukasza Schreibera, polityka związanego z partią PiS. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie komentuje bieżące wydarzenia. Od razu po ogłoszeniu, kto będzie nowym premierem, Schreiber dodała na Instagramie znaczący wpis. Nie każdemu przypadł do gustu.

Zapowiada, że będzie przyglądać się nowym rządom

Marianna Schreiber zaznaczyła, że 11 grudnia 2023 roku "stało się to, czego spodziewało się wielu". Donald Tusk został nowym premierem Polski. Autorka wpisu podkreśliła, że trzyma kciuki za polityka i rząd, który stworzy, ponieważ chce, aby "Polska była nadal tak dobrze rządzona - dobrze zarządzana".

"Tuskolandia - witaj inna Polsko" - dodała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Schreiber podkreśliła, że jest sceptyczna, ponieważ jej zdaniem "oczekiwania wobec tego rządu się nie ziszczą".

"Patrząc po choćby dzisiejszych wypowiedziach polityków Platformy, widać, że na pierwszym miejscu stawiają rewanżyzm w imię politycznej zemsty, niźli sprawne zarządzanie państwem" - stwierdziła.

Aby nieco złagodzić wydźwięk wypowiedzi, w dalszej części Marianna przyznała, że nie chce być złym prorokiem, ponieważ mimo podziału zawsze stara się "patrzeć na to, co nas łączy, a nie dzieli". Dodała też, że Polskę traktuje jako "wielką wspólnotę, a nie własność danej partii".

"Pamiętajmy, jak było przed 2015 rokiem"

Jej wypowiedź po wyborze nowego premiera spotkała się z mocnym odzewem internautów. Wielu nie spodobał się ton, w jakim wypowiada się żona Łukasza Schreibera.

"A dlaczego przy słowie Premier umieściła pani ikonkę chłopca z rudymi włosami? Czy taki ma być poziom dyskusji? Wydawało mi się może błędnie, że jest pani ostatnią osobą wyśmiewająca wygląd innej osoby, to jest poniżające i chamskie co tu dużo pisać" - zauważyła jedna z osób, które zdecydowały się pozostawić komentarz.

"Może być Pani spokojna, gorzej niż przez ostatnie osiem lat na pewno nie będzie"; "Przez ostatnich 8 lat Polska była własnością danej partii, ale ci nie przeszkadzało, bo twojej, prawda?"; "Źle wspominasz czasy przez 2015 r., wiesz dlaczego ? Bo nie byłaś przy korycie, dzięki któremu żyłaś jak pączek w maśle. Tylko tyle" - dodali kolejni użytkownicy Instagrama.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (333)