Nie utrzymuje kontaktu z synem. Wyszło na jaw, z jakiego powodu

Nie utrzymuje kontaktu z synem. Wyszło na jaw, z jakiego powodu

Mieczysław Hryniewicz nie utrzymuje kontaktu z synem
Mieczysław Hryniewicz nie utrzymuje kontaktu z synem
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
31.08.2023 07:54, aktualizacja: 31.08.2023 08:20

Mieczysław Hryniewicz 31 sierpnia skończył 74 lata. W niedawno udzielonym wywiadzie wyznał, że nie ma żadnego kontaktu ze swoim biologicznym synem. Niestety w tym przypadku czas najwyraźniej nie zagoił ran - panowie nie rozmawiali od lat.

Mieczysław Hryniewicz widzom TVN znany jest z roli w serialu "Na Wspólnej". Aktor, który 31 sierpnia skończył 74 lata, przyznał, że mierzy się z pewnymi trudnościami w życiu osobistym. W jednym z udzielonych wywiadów stwierdził, że za szybko podjął decyzję o pierwszym małżeństwie, nie korzystając z rady swojego ojca.

"Moje pierwsze małżeństwo się nie udało"

Aktor wspomniał, że jego ojciec radził mu się porządnie zastanowić nad szybkim ożenkiem. I choć bardzo mężczyznę szanował, nie skorzystał z tej rady, czego później żałował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Chwalę mądrość mojego ojca. Kiedy powiedziałem mu, że chcę się żenić, prosił, żebym odłożył te plany jeszcze o rok. Moje pierwsze małżeństwo się nie udało - wyjawił Mieczysław Hryniewicz w Onecie.

Jak się okazuje, to właśnie przez rozwód zepsuły się relacje gwiazdora "Na Wspólnej" z synem Jakubem. Mimo że od tego wydarzenia minęło sporo czasu, mężczyźni nie mogą znaleźć nici porozumienia.

- To się od lat nie zmieniło, a wręcz pogłębiło. Nie wiem nawet, gdzie teraz jest. To jest temat, na który nie lubię rozmawiać. Nie dlatego, że to zbyt bolesne, tylko zbyt osobiste - dodał.

Hryniewicz od dawna nie rozmawiał z synem. Już lata temu na łamach tygodnika "Świat&Ludzie" wyznał, że wie jedynie, gdzie Jakub wyjechał. Syn miał przebywać w Stanach Zjednoczonych.

- Dziś mam rodzinę. Wżeniłem się w cudowną córkę i wnuki, a nawet psa. Bardzo mnie to cieszy - wyznał.

Aktor ponownie wziął ślub. Wraz z Ewą Strebejko wychował jej córkę z poprzedniego związku. Obecnie małżeństwo ma też dwoje wnucząt, Zosię oraz Witka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta