Nie uwierzysz, kogo spotkasz w ALDI!

Źródło zdjęć: © materiały partnera

29.04.2024 12:53, aktual.: 29.04.2024 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ALDI ma w Polsce już ponad 300 sklepów i ciągle otwiera nowe placówki. Sieć słynie m.in. z promocji zawsze od jednej sztuki i produktów marek własnych. Teraz w sklepach ALDI będzie można spotkać coś, a raczej kogoś wyjątkowego. Świeżości owoców i warzyw będzie pilnował specjalnie zatrudniony do tego… Farmer!

Warzywa i owoce to produkty, które powinny gościć na naszych stołach jak najczęściej - nie tylko z uwagi na smak, ale również walory zdrowotne. Jak jednak rozpoznać, które warzywa i owoce są świeże i dobrej jakości? W sklepach ALDI nie musimy się o to martwić - czuwa nad tym sztab pracowników, do których teraz dołączył wyjątkowy gość. Aby pokazać, że sieć stawia na świeżość strategicznie i komunikacyjnie powstała specjalna kampania – z Farmerem ALDIKIEM w roli głównej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Farmer ALDIK życzy udanych zakupów

Warzywa i owoce pod specjalną kontrolą

W swoich działaniach ALDI przykłada ogromną wagę do jakości i świeżości oferowanych warzyw i owoców. W ciągu roku ALDI przeprowadza aż 1400 kontroli w tej kategorii - średnio oznacza to ponad 5 kontroli dziennie! Analizie podlegają takie elementy jak wygląd, smak, zapach, konsystencja i rozmiar. Dodatkowo sieć od lat prowadzi również specjalny program edukacyjny dla pracowników, w ramach którego regularnie pogłębiają oni swoją wiedzę na temat tego, jak kontrolować świeżość warzyw i owoców. Dzięki takim systematycznym, codziennym analizom ALDI gwarantuje klientom najlepszą jakość produktów dostępnych na sklepowych półkach.

© materiały partnera

Wyjątkowy Opiekun ds. Świeżości Owoców i Warzyw

Farmera ALDIKA możemy zobaczyć, gdy np. przytula jabłka, sprawdza świeżość brokułów, kołysze do snu maliny czy dumnie maszeruje, wołając do pomidorów, by się czerwieniły. Jak to możliwe? ALDIK jest tak naprawdę... postacią z włóczki i filcu stworzoną specjalnie na potrzeby nowej kampanii sieci. Jego znakiem rozpoznawczym jest farmerski strój i słomkowy kapelusz, błękitne oczy oraz bujna włóczkowa broda. Niepozorny pod względem wzrostu (mierzy zaledwie 8 cm wysokości), lecz wielki duchem, ma stanowisko "Starszy Opiekun Świeżości Owoców i Warzyw".

- Wysoka jakość produktów jest jednym z naszych priorytetów, który traktujemy jako wyróżnik ALDI na rynku. Od lat stawiamy na świeżość. Teraz dodatkowo wykreowaliśmy zupełnie nową postać, która łączy w sobie profesjonalizm z poczuciem humoru i jest swoistą metaforą naszych działań skupionych wokół codziennej kontroli warzyw i owoców, wyboru certyfikatowych dostawców oraz kontroli świeżości w naszych sklepach – mówi Agnieszka Barańska, Dyrektor Obszaru Marketingu i Komunikacji ALDI Polska.

© materiały partnera

Wysoka jakość, niska cena

Nowej kampanii będą towarzyszyć specjalne akcje i promocje w obszarze kategorii warzyw i owoców. Warto zaglądać na stronę ALDI, gdzie znajdziemy nie tylko informacje na temat aktualnej oferty, ale też przepisy na owocowe i warzywne dania. Na stronie www sieci nie zabraknie też różnego rodzaju niespodzianek w postaci gier czy zdrapek z ALDIKIEM w roli głównej.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także