Nie żyje Elena Huelva. Miała tylko 20 lat

Nie żyje Elena Huelva. Miała tylko 20 lat

Elena Huleva nie żyje
Elena Huleva nie żyje
Źródło zdjęć: © Instagram
07.01.2023 14:52, aktualizacja: 07.01.2023 15:46

Elena Huelva zmarła 3 stycznia 2023 roku. 20-latka od kilku lat zmagała się z nowotworem kości, a swoją walkę relacjonowała w mediach społecznościowych, zyskując ogromną popularność i wiernych fanów. Informację o śmierci potwierdziła jej rodzina.

Elena Huelva była popularną hiszpańską influencerką i pisarką. W 2019 roku, gdy miała 16 lat, zdiagnozowano u niej raka kości. Od tego czasu rozpoczęła się zacięta walka z chorobą. Hiszpanka regularnie dzieliła się w mediach społecznościowych swoją codziennością, relacjonując m.in. częste pobyty w szpitalu. Szczerością i determinacją zyskała sympatię wielu ludzi.

Ostatnie wpisy w mediach społecznościowych

Na początku stycznia 20-latka podzieliła się z obserwatorami na Twitterze informacją o pogorszeniu samopoczucia. "Dzisiaj nie jest dobry dzień" - napisała. Wcześniej w jej mediach społecznościowych pojawił się film, na którym ze łzami w oczach mówiła, że niestety "nie jest dobrze". Opisując nagranie dodała słowa: "Ja już wygrałam".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ostatni wpis na Instagramie dodała 3 stycznia, jak się później okazało - w dniu swojej śmierci. "To są bardzo trudne dni. Stają się coraz bardziej skomplikowane, ale jak wiecie, ja jestem silniejsza i bardziej skomplikowana" - pisała dodając żartobliwą emotikonkę.

"Chcę, żebyście wiedzieli, że już wygrałam, dawno temu" - dodała.

Dzień później rodzina poinformowała o tym, że Elena zmarła. "Od dzisiejszego poranka Elena tańczy dla was i patrzy na was ze swojej gwiazdy. Dziękujemy za wszystko" - przekazano.

W komentarzach w mediach społecznościowych pojawiło się nie tylko wiele pożegnań, ale i podziękowań za wzruszające świadectwo walki z chorobą, które - jak wynika z wpisów - stało się inspiracją dla wielu osób.

Mięsak Ewinga, z którym zmagała się Hiszpanka, to często dotykający dzieci i młodzież nowotwór kości. W wielu przypadkach pojawiają się przerzuty do płuc.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta