Trwa ładowanie...

Niecodzienny prezent dla Magdaleny Ogórek. Duma aż z niej kipi

Prawicowa dziennikarka, będąca niegdyś twarzą polskiej lewicy, postanowiła podzielić się ze swoimi fanami informacją o otrzymanym prezencie. Nie jest to miś, ani kwiaty.
Share
Magdalena Ogórek mieni się patriotką i promuje wszystko, co polskie. To jej sposób na zyskanie przychylności
Magdalena Ogórek mieni się patriotką i promuje wszystko, co polskie. To jej sposób na zyskanie przychylnościŹródło: Instagram.com
d3skuun

Magdalena Ogórek na zdjęciu pozuje w mieszkaniu z torebką prezentową, w szpilkach i…z twarogiem. "Po wczorajszym #StudioPolska wróciłam do swojej garderoby m.in. z białym serem, który na antenie dostaliśmy od rolnika! Takie rzeczy tylko w naszym programie" – napisała na Instagramie.

O Twitterze też zresztą nie zapomniała, umieszczając na nim to samo zdjęcie z nieco zmienionym opisem, informującym, że dary od rolnika zamierza wkrótce zjeść. Pani Magdo, dziękujemy za wiadomość, bez niej byśmy sobie w życiu nie poradzili. Bez informacji, że "podjada całkiem sporo, bo wraca bardzo głodna po wieczornych programach", też nie.

d3skuun

Tymczasem fani nie ustają w kreatywnym komplementowaniu swojej idolki. Jeden z nich napisał chociażby, że Magdalena Ogórek jest świetną reklamą polskiej, zdrowej żywności. "Biały serek, biała Magda, samo zdrowie, coś pięknego" – napisał pod zdjęciem kolejny z obserwatorów. Cóż, podobno milczenie jest złotem.

d3skuun

Podziel się opinią

Share
d3skuun
d3skuun