GwiazdyNiespodziewany gość w domu Marty Kaczyńskiej. Oto, co zastała po powrocie

Niespodziewany gość w domu Marty Kaczyńskiej. Oto, co zastała po powrocie

Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska

18.06.2021 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

U Marty Kaczyńskiej sporo się teraz dzieje. Bratanica prezesa PiS niedawno przeprowadziła się na Mazury razem z mężem i dziećmi. Niedługo po przeprowadzce jej nowy dom odwiedził nieoczekiwany gość. Prawniczka opisała tę wizytę na swoim Instagramie.

Ostatnie miesiące były dla Marty Kaczyńskiej dość trudne. Prawniczka i jej mąż Piotr żyli w ciągłych rozjazdach. Ona przebywała głównie w ich domu w Sopocie, zajmując się dziećmi, on często podróżował do Warszawy, gdzie pracuje.

Życie w rozłące nie odpowiadało parze, dlatego postanowili przeprowadzić się i zacząć nowe życie w zupełnie innym miejscu. Jakiś czas temu zaczęli budować dom na Mazurach. Inwestycja jest już od jakiegoś czasu gotowa i można było się już tam wprowadzić. Marta i Piotr są teraz bardzo szczęśliwi w nowym domu. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego rzadko udziela się w mediach społecznościowych, ostatnio jednak zdecydowała się podzielić z internautami niecodzienną informacją.

Co za wspaniały gość!

Pewnego dnia, już po przeprowadzce, Marta Kaczyńska spostrzegła w nowym domu niespodziewanego gościa. Był nim siedzący na oknie piękny ptak. Nie przestraszył się kobiety, a wręcz spokojnie pozował do zdjęć, które szybko trafiły na Instagrama Kaczyńskiej:

Zdjęcie zostało opatrzone hasztagiem #Niespodziewanygość. Ten piękny ptak to oczywiście dzięcioł, co może nam sugerować, że dom Kaczyńskiej znajduje się w bliskiej odległości od lasów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (119)