ycipk-3cm1si

Nietypowa interwencja policji. Dotyczyła kociaka

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli przeprowadzili ostatnio nietypową interwencję. Pod maską jednego z samochodów policyjnych znajdował się kociak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znaleziony kot tymczasowo nazywa się Sierżant
Znaleziony kot tymczasowo nazywa się Sierżant (Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli)
ycipk-3cm1si

Na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli doszło do nietypowego zdarzenia. Policjanci usłyszeli głośne miauczenie kota. Początkowo nie potrafili ustalić, skąd dobiegają dźwięki. Ostatecznie okazało się, że pod maskę jednego z samochodów wszedł kociak.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli
Podziel się
ycipk-3cm1si

Przebywający na miejscu funkcjonariusze od razu zaczęli działać. Nic dziwnego, ze względu na panujący upał liczyła się każda minuta. Policjanci określili również, że kot należy do sąsiadki jednego z nich, której kotka niedawno się okociła. Zwierzę napojono i odwieziono do właścicielki, która ucieszyła się z odnalezionego kociaka. To jednak nie koniec historii.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli
Podziel się

Po kilku godzinach policjanci odebrali telefon z informacją, że kot jednak nie należy do sąsiadki funkcjonariusza. Kobieta, która posiada kotkę oraz pięć nowonarodzonych kociaków zwyczajnie się pomyliła. Do czasu znalezienia stałego domu, kociak przebywa u policjanta, który go uratował. Tymczasowo nazwano go Sierżant.

ycipk-3cm1si

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3cm1si

ycipk-3cm1si
ycipk-3cm1si