Trwa ładowanie...
d2j4c1f

Nietypowa interwencja policji. Dotyczyła kociaka

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli przeprowadzili ostatnio nietypową interwencję. Pod maską jednego z samochodów policyjnych znajdował się kociak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znaleziony kot tymczasowo nazywa się Sierżant
Znaleziony kot tymczasowo nazywa się Sierżant (Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli)
d2j4c1f

Na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli doszło do nietypowego zdarzenia. Policjanci usłyszeli głośne miauczenie kota. Początkowo nie potrafili ustalić, skąd dobiegają dźwięki. Ostatecznie okazało się, że pod maskę jednego z samochodów wszedł kociak.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli
Podziel się
d2j4c1f

Przebywający na miejscu funkcjonariusze od razu zaczęli działać. Nic dziwnego, ze względu na panujący upał liczyła się każda minuta. Policjanci określili również, że kot należy do sąsiadki jednego z nich, której kotka niedawno się okociła. Zwierzę napojono i odwieziono do właścicielki, która ucieszyła się z odnalezionego kociaka. To jednak nie koniec historii.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli
Podziel się

Po kilku godzinach policjanci odebrali telefon z informacją, że kot jednak nie należy do sąsiadki funkcjonariusza. Kobieta, która posiada kotkę oraz pięć nowonarodzonych kociaków zwyczajnie się pomyliła. Do czasu znalezienia stałego domu, kociak przebywa u policjanta, który go uratował. Tymczasowo nazwano go Sierżant.

d2j4c1f

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2j4c1f

d2j4c1f
d2j4c1f