GwiazdyNowa miłość Niani

Nowa miłość Niani

Nowa miłość Niani
Źródło zdjęć: © Paweł Boruta

13.11.2006 10:14, aktual.: 14.11.2006 11:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Dygant, aktorka znana z seriali "Fala zbrodni" oraz "Niania"
mimo, że jeszcze nie jest rozwódką, zamieszkała z nowym przyjacielem. Jest nim ciemnoskóry scenarzysta Patrick Yoka.

Agnieszka Dygant, aktorka znana z seriali "Fala zbrodni" oraz "Niania", mimo że jeszcze nie jest rozwódką, zamieszkała z nowym przyjacielem. Jest nim ciemnoskóry scenarzysta Patrick Yoka.

Partick Yoka jest scenarzystą seriali, w których aktualnie gra Dygant, oraz serialu "Hela w opałach". Dygant, początkowo nie przyznawała się do związku ze scenarzystą. Pytana przez dziennkarzy Faktu o Patricka odpowiadała - "Nie wiem, kim jest ten pan. On mnie chyba śledzi".

Niedawno Fakt informował, że związek aktorki i Patricka to poważna sprawa i zastanawiał się, czy w związku z tym nie szykuje się nowa towarzyska sensacja. Agnieszka Dygant nadal jest bowiem żoną Marcina Władyniaka, aktora i studenta reżyserii.

Podobno Władyniak wie jednak o przyjacielu żony i w pełni aprobuje jej nowy związek. Swoje małzeństwo z Agnieszką nazwał "szczenięcym małżeństwem studenckim", skazanym na porażkę.

Niektórzy uważają jednak, że małżeństwo aktorki z Marcinem Władyniakiem rozpadło się, ponieważ Agnieszka zaczęła odnosić sukcesy a Marcin nadal czeka na swoje "5 minut".

Jeżeli w aktorskim małżeństwie jedno robi zawrotną karierę, a drugie -żadnej, mogą pojawić się problemy. Agnieszka Dygant jest ostatnio "na fali". W ostatnim rankingu najbogatszych kobiet w Polskim show-biznesie znalazła się w pierwszej dziesiątce.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także