ModaObuwie idealne na lato

Obuwie idealne na lato

Obuwie idealne na lato

04.04.2014 10:28, aktual.: 04.04.2014 16:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zimowe fasony SOREL ustępują miejsca lżejszemu obuwiu, w którym chodzi się wygodnie wiosną i latem. Letnia kolekcja wyróżnia się wykonaniem z naturalnych i przewiewnych materiałów oraz lekką konstrukcją. Jasne kolory świetnie pasują do każdej stylizacji.

Zimowe fasony ustępują miejsca lżejszemu obuwiu, w którym chodzi się wygodnie wiosną i latem. Letnia kolekcja wyróżnia się wykonaniem z naturalnych i przewiewnych materiałów oraz lekką konstrukcją. Jasne kolory świetnie pasują do każdej stylizacji.

Ceniąc sobie swobodny lecz modny wygląd, łączący w sobie różne elementy estetyczne, SOREL oferuje praktyczne, uproszczone wersje swoich klasycznych butów. Te letnie modele łączące różne style umożliwiają skórze oddychanie, są lekkie i minimalistyczne oraz komfortowe w noszeniu w cieplejsze dni.

SOREL to firma założona w 1962 roku w Kanadzie. Do współczesnego świata mody wprowadza funkcjonalność i mistrzowskie rzemiosło, będąc inspiracją dla nowego pokolenia ludzi z pasją. W swoich kolekcjach SOREL proponuje oryginalny design, który wyprzedza najnowsze trendy.

(mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)