UrodaOczyszczająca siła absyntu

Oczyszczająca siła absyntu

Oczyszczająca siła absyntu
Źródło zdjęć: © Absinthe Group
14.01.2013 14:31, aktualizacja: 14.01.2013 15:07

Ręce w górę, kto pragnie czystych, świeżych i nawilżonych dłoni! Bez wątpienia wszyscy pokochają nową linię do pielęgnacji dłoni The Body Shop - Absynt. Wzbogacone o odświeżające, kojące i nawilżające składniki połączone z wyjątkowym zapachem, nasze kosmetyki nawilżają dłonie, pozostawiając je pięknie pachnące i delikatne w dotyku.

Ręce w górę, kto pragnie czystych, świeżych i nawilżonych dłoni! Bez wątpienia wszyscy pokochają nową linię do pielęgnacji dłoni The Body Shop - Absynt. Wzbogacone o odświeżające, kojące i nawilżające składniki połączone z wyjątkowym zapachem, nasze kosmetyki nawilżają dłonie, pozostawiając je pięknie pachnące i delikatne w dotyku.

* Skuteczna formuła*
Sucha skóra, zanieczyszczenia, nieprzyjemny zapach – nasze dłonie muszą dużo znosić każdego dnia. Zapewnijmy im dawkę przyjemności, używając wszystkich kosmetyków linii Absynt: kremu do rąk, żelu do rąk oraz masła do rąk – wszystkie o świeżej, lekkiej konsystencji i hipnotyzującym zapachu! Pozostawiają dłonie czyste, odświeżone i wypielęgnowane, dzięki starannie dobranym, naturalnym składnikom.

Nowa linia do pielęgnacji dłoni zawiera intrygujący składnik: ekstrakt z piołunu, zwanego absyntem, który jest jednym z ziół, używanych do produkcji wysokoprocentowego napoju alkoholowego, który także nazywa się absynt. To właśnie piołun nadaje mu charakterystyczny gorzki smak.

p.n.e
Starożytni Egipcjanie używali piołunu ze względu na jego antybakteryjne właściwości, a starożytni Grecy uważali, że potrafi przeciwdziałać truciznom.

XVIII wiek
Napój alkoholowy, absynt, po raz pierwszy serwowany był w szwajcarskim mieście Couvet pod koniec XVIII wieku i natychmiast został doceniony ze względu na swoje lecznicze właściwości.

XIX wiek
Piołun, uwielbiany przez legendarną bohemę ze względu na właściwości halucynogenne, zainspirował wielu autorów do stworzenia dzieł sztuki, jak np. obraz Dagasa “L’Absinthe”, czy obraz Picassa „Kobieta pijąca absynt”. Oscar Wild powiedział, że piołun sprawiał, że czuł się jakby tulipany rosły mu na nogach. Uważa się, że Vincent Van Gogh był uzależniony od picia absyntu.

XX wiek
Ze względu na utożsamianie absyntu z chorobą społeczną, jego sprzedaż została zakazana w większości krajów europejskich i w Stanach Zjednoczonych w XX wieku.

Obecnie
Obecnie obserwujemy wzmożone zainteresowanie absyntem w większości krajów na świecie. Wytworne koktajle serwowane są w klubach od Europy po Azję.

Nowa linia Absynt do pielęgnacji dłoni pomaga walczyć z suchą skórą rąk i nieprzyjemnym zapachem. Dobre wieści: żaden z produktów linii nie zawiera triklosanu, a co ważniejsze, kosmetyki są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, tak więc każda z nas może rozpieścić swoje dłonie lekkimi konsystencjami i cudownym zapachem.

Masło do rąk Absynt
Intensywnie nawilżające masło do rąk o luksusowej konsystencji po prostu wtapia się w skórę. Pożegnaj suchą skórę dłoni i przywitaj dłonie pachnące świeżością.

Żel oczyszczający Absynt
Oczyszcza dłonie i usuwa nieprzyjemny zapach bez konieczności użycia wody. Wystarczy nałożyć i poczekać, aż wyschnie. Zawsze miej go w torebce, aby oczyścić ręce, kiedy tylko odczujesz taką potrzebę.

Krem do rąk Absynt
Ten lekki i luksusowy krem stanie się niezbędnym elementem Twojej torebki. Idealny, gdy skóra dłoni potrzebuje lekkiego nawilżenia, gdy chcesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu lub pragniesz odświeżyć dłonie.

Wyprodukowane z sercem

Linia do pielęgnacji dłoni Absynt zawiera składniki pozyskiwane w ramach programu Wspólnoty Uczciwego Handlu, między innymi masło shea z Ghany. Jest ono produkowane przez kobiety z lokalnych społeczności, które ręcznie zbierają orzechy, suszą je na słońcu, a następnie rozłupują, aby pozyskać cenne wnętrze, które jest prażone, a następnie produkuje się z niego masło. Dzięki współpracy z Tungteiya Women’s Shea Butter Asociation pomogła sfinansować 3 centra medyczne oraz 10 przedszkoli.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także