ycipk-3qy94d

Odkryła, że jej mąż był jej ojcem!

60-letnia Valerie Spruill mieszkająca w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych dopiero niedawno odważyła się mówić o swoim osobistym dramacie. Okazało się, że mężczyzna, z którym żyła przez wiele lat, był nie tylko jej mężem, ale też ojcem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odkryła, że jej mąż był jej ojcem!
(123RF)
ycipk-3qy94d

60-letnia Valerie Spruill mieszkająca w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych dopiero niedawno odważyła się mówić o swoim osobistym dramacie. Okazało się, że mężczyzna, z którym żyła przez wiele lat, był nie tylko jej mężem, ale też ojcem. Prawda wyszła na jaw dopiero po jego śmierci, kiedy przeprowadzono testy DNA. Para ma trójkę dzieci i ośmioro wnucząt.

Kobieta praktycznie od narodzin była ciężko doświadczana przez los. Jej matka prawdopodobnie pracowała jako prostytutka i poznała jej ojca, kiedy miał zaledwie 15 lat. Nie wiadomo, ile dokładnie mieli dzieci. Valerie wie na pewno o sześciu braciach.

Kiedy miała trzy miesiące, adoptowali ją jej dziadkowie. Wychowywali jak córkę. Nie miała pojęcia, że nie są jej biologicznymi rodzicami. Co ciekawe, matka Valerie często przychodziła w odwiedziny, jednak przedstawiano ją jako przyjaciółkę rodziny. Dopiero po jej śmierci w 1984 roku Valerie dowiedziała się prawdy. Przeżyła szok, kiedy okazało się, że tak naprawdę jest wychowywana przez dziadków. Wciąż jednak nie wiedziała, kto jest jej prawdziwym ojcem.

ycipk-3qy94d

Valerie zdołała otrząsnąć się z tych rewelacji i ułożyć sobie życie. Kiedy spotkała Percy’ego, zakochała się i wkrótce wyszła za niego za mąż. Pochodził ze stanu Missisipi i pracował jako kierowca ciężarówki. Para doczekała się trójki dzieci.

Od początku małżeństwa do kobiety dochodziły dziwne plotki, jednak nie przejmowała się nimi. Dopiero kiedy Percy umarł w 1998 roku w wieku 60 lat, jej wujek postanowił powiedzieć jej prawdę. Zebrano włosy ze szczotki, której używał jej mąż i poddano analizie DNA. Wynik był ostatecznym dowodem na to że Percy był ojcem Valerie.

Kobieta nie wie, czy jej mąż zdawał sobie sprawę z tego, że poślubił własną córkę. Przypuszcza jednak, że wiedział o tym, ale bał się jej o tym powiedzieć.

Od czasu śmierci jej męża Valerie chodzi do psychologa, żeby uzyskać pomoc w radzeniu sobie z traumą. Ma jednak poważne problemy zdrowotne, często długo musi przebywać w szpitalu. Uważa, że choroby pojawiły się przez stres związany z odkryciem tragicznego rodzinnego sekretu.

ycipk-3qy94d

Kobieta przyznaje, że jej największym pragnieniem jest odnalezienie zaginionego rodzeństwa. – Chcę powiedzieć im całą prawdę. Muszą wiedzieć, że matka kochała ich, mimo że musiała ich porzucić – mówi. – Dzięki Bogu oddała nas innym ludziom na wychowanie. Dzięki temu mogliśmy mieć szczęśliwe dzieciństwo.

Tekst: na podst. The Daily Mail/(sr/kg)

POLECAMY:

* Młodociane ciąże największym zagrożeniem dla matek*

ycipk-3qy94d

* 80 proc. Egipcjanek doświadczyło molestowania seksualnego*

* Brała ślub, a potem uciekała z pieniędzmi męża*

* Niszczą sobie zęby, żeby wyglądać ładnie*

Uzależnienie od pornografii. Kiedy zaczyna się niewierność?

ycipk-3qy94d
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3qy94d

ycipk-3qy94d
ycipk-3qy94d